2737
2734
عنوان

همکلاسیم یه کاری کرده مامان باباش مجبور شن شوهرش بدن 😰

| مشاهده متن کامل بحث + 5355 بازدید | 222 پست
آدم با آدم خیلی فرق داره یکی این مدلیه یکیم خودشو از همین سن میکشه تا دانشگاه عالی قبول شه منزلت اجت ...

این دوستت نه اولین و نه آخرین  دختره که این کارو میکنه

و سالها تاوان همین اشتباهو میده

خدا هدایتش کنه

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
بیشور خیلی خوبه من خیلی دوسش دارم 

من فحشی ک میدم

عنتره😶همیشه اینو میگم چ موقع ناراحتی چ موقع خنده

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشتباه کاملا از تربیت خود خانواده بوده اگر برا دخترشون اینو جا نمینداختن ک باکره نبودن ننگه اگر بر ...

باهات موافقم

😐خاهرم ۷سال ازم بزرگتره یادمه هی هروز میگف ب مامانم دوستم گفته واسه داداشش هی این هی اون دانشگاهم رفت همین بود همش تو فکر شوهر 

😂ولی مامانم هر چی کاسه کوزه بود سر من خالی کرد هی تو گوشم خوند تا درست تموم نشده دانش تموم نشده کار پیدا نکردی ازدواج بی ازدواج ۶ساله تو گوشم میخونه😐😐😐تا این حد پشتکار داره از بس گفته واسم شده ی هدف همیشه هم میشینه درباره باکره بودنو حدو مرضا  حرف میزنه ک بشه خط قرمزم با وجود اینکه من اصلا رابطه دوستانه حتی یک درصد با هیشکدوم از خونوادم ندارم

خونواده مهمه

🖤

من یه سؤال دارم، دخترای مدرسه ای تو نی نی سایت چکار دارن؟ نه واقعا برن به درس و مشق برسن، اینجا جه میکنن؟ یکی جواب منو بده، خ هم زیادن

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 
2731
من یه سؤال دارم، دخترای مدرسه ای تو نی نی سایت چکار دارن؟ نه واقعا برن به درس و مشق برسن، اینجا جه م ...

😐خانومای متاهل و بچه دارو شوهر دار اینجا چیکار دارن برن ب خونه زندگیو بچشون برسن

🖤

دوستت تنها نذار در موقعیت بدیه کار اشتباهی کرده ولی باید بدونه زندگی ادامه داره و امیدوارم تجربه تلخ که کسب کرده براش خوب باشه

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
تو گوگام سرچ کنید میاره منگول نقص عقلی من چیزی ازش درباره سندردم نشنیدم😊ما ادما خودمون هرچیزیو نس ...

منگول اسم یکی از قبایل روسیه هست عزیزم از آنجایی که بچه هایی که نشانگان داون هستند هم چهره هاشون شبیه این قوم میشه  بهشون میگن منگول 

دختر و پسر هر دو شیرین هستند ولی اینکه بچه ات سالم و صالح و مصلح باشه میشه شیرین ترین هدیه خدا
😐خانومای متاهل و بچه دارو شوهر دار اینجا چیکار دارن برن ب خونه زندگیو بچشون برسن

به خاطر این میگم که تاپیکای اینجا به دردشون نمیخوره، و براشون تأثیر منفی داره، اونقدر هم تجربه ندارن که بخوان کسی رو راهنمایی کنن، حامله هم نیستن ایشالاکه اطلاعات بارداری بگیرن

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 
2740
به خاطر این میگم که تاپیکای اینجا به دردشون نمیخوره، و براشون تأثیر منفی داره، اونقدر هم تجربه ندارن ...

چرا خوبه روزی هزار بار تاپیکای دوست پسر میزنن ک فلان مشکل هس اینا میبینن دگه تکرار نمیکنن 

البته من خودم مدرسم تموم شده 

🖤

ای کاش به جای محدودیت و بکن نکن ، به دخترامون باد بدیم چطور به خودشون احترام بذارن ، چزور عاشق بشن چطور فارغ بشن ، یاد بدیم عشق رشد میکنه بزرگ میشه ، عشق اول الزاما نباید به ازدواج برسه ، اتفاقا بیشتر برای رشد خودمون بالا رفتن تجربمون به درد میخوره . کاش یادشون بدیم چطور از خودشون محافظت کنن ، چطور اول به شناخت برسن بعد رابطه رو میش ببرن ، یادشون بدیم آدم زیر ۱۸ سال برای گواهی نامه رانندگی هم مناسب نیست چه برسه به ازدواج ، کنترل ماشین هم نمیتونه دستش بگیره کنترل یه زندگی براش زوده . 

اما حیف .... 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
ای کاش به جای محدودیت و بکن نکن ، به دخترامون باد بدیم چطور به خودشون احترام بذارن ، چزور عاشق بشن چ ...

اوه....! دگراندیشانه بود..... 😂😂😂

من یه سؤال دارم، دخترای مدرسه ای تو نی نی سایت چکار دارن؟ نه واقعا برن به درس و مشق برسن، اینجا جه م ...

هر کسی اختیار کار خودشو داره دوست گلم اگه تاپیکامو نگاه کنی نود درصدشون درباره درسه

تو انتهای تمام افکار منی😻
اوه....! دگراندیشانه بود..... 😂😂😂

افتخار میکنم به دگر اندیشی 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
2706