2737
2734
عنوان

همکلاسیم یه کاری کرده مامان باباش مجبور شن شوهرش بدن 😰

| مشاهده متن کامل بحث + 5355 بازدید | 222 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سارا جان؟؟؟رابطه ی جنسی اونم تا مرحله ی اخر با دوست پسری که هییییچ تعهدی نداره کثافت کاری نیست؟

منظور من اینه که نباید لفظ کثافت کاری برای این مسئله به کار ببریم چرا که خیلی از افراد متاهل این رابطه را دارن نمیدونم چرامنظور من متوجه نشدید امیدوارم این بار درست توضیح داده باشم

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

دوست من به دروغ به مامانش گفت من دختر نیستم بذار با همون ازدواج کنم مامانش بردش دکتر دید دختره بنده خدا از دست دوستمو کاراش سرطان گرفت آخرم با دوست پسرش ازدواج نکرد پسره رفت خارج. خیلی مامانشو زجر میداد خیییلی.

خدایا شکرت🙏
2731
بله، خونواده مهمه ولی همکلاسی ها و هم باشگاهی ها و .... اینا رو چه میشه کرد!

سوم راهنمایی بودم بهترین دوستم صمیمی ترین دوستم اهل کثافت کاری بود

هر روز با یه پسر 

آدم باید خودنگهدار باشه

همین الانم تو خوابگام ۸ نفریم که هم کلاسی هم هستیم 7 نفرشون هر روز بعد کلاس میرن کافه قلیون میکشن مگه من نمیتونم باهاشون برم؟؟ اندکی عقلم چیز خوبیه

اینا رو نگفتم که بگم من بچه خوبیم منم مطنئناً زیاد خطا دارم

ولی بپه باید جوری تربیت شه که قدرت تشخیص داشته باشه ما نباید به بچه هامدن خط بدیم اونا خودشون باید سر خطو بگیرن برن جلو

دنیا دیگه مثل من نداره😄😝
نه شاید از نظرت خودت حرف بی ربطی نیس ولی منگل(سندروم داون) یه بیماریه که نمیشه ازش بعنوان یه فحش است ...

تو گوگام سرچ کنید

میاره منگول نقص عقلی

من چیزی ازش درباره سندردم نشنیدم😊ما ادما خودمون هرچیزیو نسبت میدیم

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕
2738
مثل آدم دیگه فدات شم..من میرم مدرسه اونم میره دانشگاه سر کارم میره 😹😹

نه میگم ۱۸سال نباید دانشگاه باشی الان؟😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔

تازگیا خیلی روی همه بازشده.اون روز محله خاله ام اینا یه پسرکی ۲ ابتدایی میره امسال به دخترکلاس ۴ می گفته بیا یه بوس بده بهم .دخترم ازسادگیش گفته تونامحرمی من نمی تونم بهت بوس بدم .پسربه کجا فکرمیکنه دختربه کجا

خدایا شکرت 😍😍😘😘
2706