2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو از کجا میدونی من زور زدم چرا درس حرف ننیزنی؟ 

چون یکی مززاحم داشت سه ماه تمام رفت و امد اخرشم گفتن پیگیری نکن به جایی نمیرسی خططو عوض کن

نه شُترم نه با شُترا نسبت دارم هر چی میزدم سایت قبول نمیکرد منم زدم تو کاره جک و جونورا  
چون یکی مززاحم داشت سه ماه تمام رفت و امد اخرشم گفتن پیگیری نکن به جایی نمیرسی خططو عوض کن

من طرفمو میشناسم میخام یه چند بار بیارمو ببرمش تادم  شه میگن حکم شلاق داره پیاماش

2740
منم مطمعنم شوهرم بوده اما هیچی نتونستم اثبات کنم  گفتم الان میرم اونا بهم میگن کی مزاحم شده اص ...

ولی من شکایت کردم و خود افسر نگهبان بخاطر پیامکای بیشرمانه مزاحمم ازم خواست جدی پیگیری کنم

من طرفمو میشناسم میخام یه چند بار بیارمو ببرمش تادم  شه میگن حکم شلاق داره پیاماش

اهان 

نه شُترم نه با شُترا نسبت دارم هر چی میزدم سایت قبول نمیکرد منم زدم تو کاره جک و جونورا  
لطفا هرکاری کردی به منم بگو شاید منم بتونم پیگیر بشم

الان کلانتری یه نامه نوشته ببرم ایرانسلی حالا پردیس خدمات ایرانسل ندارهگفتن ببرمش تهران نمیدونم کجا باید ببرمش صدجا زده فرقی میکنه یا باید جای خاصی ببرم؟ 

2706