2733
2739
عنوان

برای اولین بار میخوام این اعترافو بکنم😁😂(توی اتاق پررو)

| مشاهده متن کامل بحث + 21184 بازدید | 300 پست
یه بار من عاشق یه آدم معروف شدم و پولدار کلی براش شعر و عاشقانه نوشتم اونم کلی فحششش داد گوشیمو هک ک ...

چقدمغرور بوده 

بادامتلخ سابقم 😏صدبارم بترکم بازمیام چشت دراد اره باخودتم 😒(خدابخواد ان شإالله تیکرعروسیمه  )
🤣🤣🤣ن اون فک کنم شب خواااب یع خانومی رو دیده.که چهرش مشخص نیست جز شورت پاش

😂😂😂😂

تیکر منم یه روز واقعی میشه میدونم😍من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه بار من عاشق یه آدم معروف شدم و پولدار کلی براش شعر و عاشقانه نوشتم اونم کلی فحششش داد گوشیمو هک ک ...

هکت کرده یا دوربین جا گذاشته اخه مگه از هک میفهمه که شما چندشی  

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  
منم یه سوتی بدی دارم😁😁😁😁😂 .شب عاشورا بود منم مجرد بودم رفتیم بیرون .داداشم گفت برو از تو ماشین ...

پسره ی ملعون

دختر این شفته بازیتو که واسه

شوهرت تعریف نکردی😐😂😂😂😂

اگر فک میکنی دروغ میگم بیخود میکنی تاپیک یه دروغگو رو جواب میدی (کافرهمرو به کیش خود پندارد😏)
2731
وا مگه هک کنه صداتو میشنوه!مگه شنود کار گذاشته

بله با هک میشه شنود کرد کل گوشیو که هک کنی شنودم میشه کرد

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

چه آدم معروف بیکاری

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
هکت کرده یا دوربین جا گذاشته اخه مگه از هک میفهمه که شما چندشی    

با هک هم میشه از دوربین گوشی طرفو دید وهم شنود کرد هک کامل گوشی

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
2740
چه آدم معروف بیکاری

میترسید بخاطر موقعیتش هک کرده بود

ذیگه با هک فکنکنم بو رو هم بشه استشمام کردا😕

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

حلال نمیکنم

اون ملعونایی رو که فقط

میخونن 

و اعلام وجود نمیکنن

ملعوناااا چه استیکری یه

سوتی چیزیییییی

همینطور خشک خشک

خالی خالی؟؟؟

اگر فک میکنی دروغ میگم بیخود میکنی تاپیک یه دروغگو رو جواب میدی (کافرهمرو به کیش خود پندارد😏)
چقدمغرور بوده 

کاش فقط مغرور بود مشکل شخصیت داشت

وای راست میگی عکسش رو بفرست پسرم زن خوشگل دوست داره    

همه پسرا زن خوشکل میخوانننن

فک کن 

یه پسر بگه 

ماماننن؟

من زن زشت میخوامم

از اونا که شرتشو تو شلوار جا میزاره😑

ذیگه با هک فکنکنم بو رو هم بشه استشمام کردا😕

نه بودکه نه ولی مثلا از حرفام حتما فهمیده بود در کل سعی داشت بچزونه