2733
2734

سلاممممم 

این سوتی برمیگرده به دوران مجردی من

یه بار رفتم شلوار بخرم
به پسره فروشنده گفتم اینو میخوام
رفتم تو اتاق پررو که بپوشم
خلاصه که پوشیدم اندازم نبود
پسش دادم اومدم بیرون
خونه که رسیدم
دیدم شرتی که پام بوده
الان نیسسسست
حالا نگو شرته رو با شلوار
تحویل پسره داده بودم
هروقت از اونجا رد میشم
رومو برمیگردونم که نبینمش

از این سوتی های توی اتاق پررو زیاد

دارم😂

به خاطر همین چند ساله پررو نمیکنم قشنگ

۲سایز بزرگ میگیرم میدم خیاط اندازم کنه🤣

شفته تر از من هستتتتت؟؟؟؟😂

خاطره ی اینطوری از خودتون یا نزدیکاتون دارید

بگید دورهم بخندیمم

منم یادم اومد میگم سوتی های ملعونانه ی خودمو😒🤣

اگر فک میکنی دروغ میگم بیخود میکنی تاپیک یه دروغگو رو جواب میدی (کافرهمرو به کیش خود پندارد😏)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

شورت 

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

ای سلطان سوتی😂

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

کلا ادم سوتی بده ای نیستم. تو هیچ زمینه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄