2737
2734
عنوان

برای اولین بار میخوام این اعترافو بکنم😁😂(توی اتاق پررو)

| مشاهده متن کامل بحث + 21184 بازدید | 300 پست
😂😂😂 اگه بهم نگین منحرف،من بفکر پسره هستم ک بعد از دیدن شرت اسی تو شرت خودش چه اتفاقی افتاده🤣🤣🤣

🤣🤣🤣ن اون فک کنم شب خواااب یع خانومی رو دیده.که چهرش مشخص نیست جز شورت پاش

زمینی که امروز روی آن قدم میزنیم ..فردا سقفمان خواهد شد!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه بار من عاشق یه آدم معروف شدم و پولدار کلی براش شعر و عاشقانه نوشتم اونم کلی فحششش داد گوشیمو هک کرده بود منم کامل دیگه تو گوشیم سوتی داده بودم نمیدونستم هک شدم 

خوب دیگه آدم تو خونش می گو زه ،دست تو دماغش می کنه ،چه میدونم از این کارا 

اینم بهم میگفت هکت کردم فهمیدم چندشی 

حتی میگفت اونجات بو میده اومدی برام شعرم میگی 

در هر صورت من خدای سوتی ام همتون باید پیشم لنگ بندازین

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
2728
پس چرا من خندم نمیگیره  نمیگم تاپیک بی مزست خیلی هم بامزست اما فقط به صفحه خیره شدم میخونم&nbs ...

منکه شورت خودم

بود نخندیدم

نکنه منم افسرده ام😐😐😐😐

اگر فک میکنی دروغ میگم بیخود میکنی تاپیک یه دروغگو رو جواب میدی (کافرهمرو به کیش خود پندارد😏)
یه بار من عاشق یه آدم معروف شدم و پولدار کلی براش شعر و عاشقانه نوشتم اونم کلی فحششش داد گوشیمو هک ک ...

دست کردن تو دماغ بده مگه

من واسه همین دماغمو عمل نمیکنم😑

اگر فک میکنی دروغ میگم بیخود میکنی تاپیک یه دروغگو رو جواب میدی (کافرهمرو به کیش خود پندارد😏)
2740

منم یه سوتی بدی دارم😁😁😁😁😂 .شب عاشورا بود منم مجرد بودم رفتیم بیرون .داداشم گفت برو از تو ماشین کاپشنمو بیار.زمستون بود زمینا همه یخ زده .اومدم از جلو چندتا پسر رد شم.لیز خوردم افتادم تو جوب خشتکمم جر خورد.

پسره گفت بلند شو که ریییدی😓😓😓😆😆😆😆😆

⚘⚘⚘⚘یا حسین⚘⚘⚘⚘
فقط در عجبم اون شورته دراومد تو احساس ازادي و راحتي نكردي متوجه نشدي؟😂

نوشتم که چرا احساس نکردمم

صفحه های قبل

یه بار من عاشق یه آدم معروف شدم و پولدار کلی براش شعر و عاشقانه نوشتم اونم کلی فحششش داد گوشیمو هک ک ...

وا مگه هک کنه صداتو میشنوه!مگه شنود کار گذاشته

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
😂😂😂😂😂

امضاتو خوندم  انشاالله خیلی زود قلبت به اون وسعت برسه و مادربشی ،الهی آمین

تیکر منم یه روز واقعی میشه میدونم😍من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩
دست کردن تو دماغ بده مگه من واسه همین دماغمو عمل نمیکنم😑

نمیدونم 😂از نظر اون بد بود 😁

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ...