2733
2739
عنوان

به شوهرم چی بگم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 43 پست
والا همه میخوان برن سر کار استقلال مالی داشته باشن شوهرشون نمیزاره شما برعکسی

دقیقا من شوهرم نمیذاره خیلی سخت گیره تو این چیزا😒

شاه من کسیه که تنها ملکه ی قلبش منم🤴🏻👸🏻❤️
من بر عکس 😑 شاید خرجت زیاده مثلا میگه خودتم برو کار کن

نه اصلا من خرجی ندارم. خونه وماشینم مال منه

پسرعزیزم میشه روزی حرف بزنی وبهم بگی دوست دارم مامان. یعنی من اون روزو میبینم؟ میشه برای حرف زدن پسرم یه صلوات بفرستین؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دوست ندارم برم سرکار.بنظر من کسی که یه مسئولیتی رو داره باید به بهترین نحو انجامش بده من شخصا خو ...

دقیقا شما حرف دل منو زدین. من برم سرکار بعدباخستگی بیام حوصله بچمم ندارم. بزرگ شدنش نمیبینم

پسرعزیزم میشه روزی حرف بزنی وبهم بگی دوست دارم مامان. یعنی من اون روزو میبینم؟ میشه برای حرف زدن پسرم یه صلوات بفرستین؟ 
2731
چرا نمیری خب واقعا این همه درس الکی خوندی؟!با دیپلمم میشد خانه داریو بچه داری کرد

درس خوندم که سواد داشته باشم. یه مادر باسواد باشم. معدلمم 18شدفوقم.اما فک میکنم اولویت وهدف زندگی من به عنوان یه مادربچنه

استقلال مالی و قوی شدن بهونه ست میخواد کمک خرجش باشی هرجور خودت راحتی همون کارو بکن

حق باشماست

2738
درس خوندم که سواد داشته باشم. یه مادر باسواد باشم. معدلمم 18شدفوقم.اما فک میکنم اولویت وهدف زندگی من ...

کاملا درسته عزیزم الان فرزندتون بیشتر از هرموقعی به شما احتیاج داره

ای خدا یکی مث شوهر من میگه سرکار نباید بری گواهینامه نمیخواد باشگاه نرو زبان نرو فقط خونه داری و بچه ...

نه من آزادی دارم اما شغل اونم به اجبار دوس ندارم. انشالله زندگی شمام طبق میلتون پیش بره

انقد بغضم گرفت😞

من که دیگه کنار اومدم با این موضوع جالبیش اینه که خودش همه جا میره باشگاه استخر با دوستاش مسافرت اما برا من خار داره انگار😒

من رفتم سرکار خودم استعفا دادم ب نظرم هیچی واسه زن بهتر از خونه داری و رسیدگی ب فرزند نیست

چه مشکلاتی داشتین؟ 

درس خوندم که سواد داشته باشم. یه مادر باسواد باشم. معدلمم 18شدفوقم.اما فک میکنم اولویت وهدف زندگی من ...

متاسفانه حقیقت این نیست و خودتو میخای گول بزنی علاوه برمادر بودن جایگاه اجتماعی هم اهمیت داره و حتی بچه هم انقدر ب مادر نیاز نداره این همه مهدکودک..خیلی راحت بگو دلم نمیخوادتنبلیم میشه دیگه چرا بقیه رومیبری زیر سوال

زندگی با تو چقدر قشنگه پــریناز😂🐾
2706