2737
2734
عنوان

به شوهرم چی بگم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه مشکلاتی داشتین؟ 

نمیرسیدم ب کارهای خونه مهمون ک میخواست برام بیاد عزا میگرفتم خخخخ واسه مسافرت رفتن التماس برا مرخصی پری میشدم ی وقت ها سرکار واقعا نیاز ب استراحت داشتم نمیشد اصن ی وضعی تازه بچه نداشتم وگرنه دیگه بدترررر

متاسفانه حقیقت این نیست و خودتو میخای گول بزنی علاوه برمادر بودن جایگاه اجتماعی هم اهمیت داره و حتی ...

خانم زرنگ من کسی نبردم زیرسوال. من نظرشخصیم گفتم

پسرعزیزم میشه روزی حرف بزنی وبهم بگی دوست دارم مامان. یعنی من اون روزو میبینم؟ میشه برای حرف زدن پسرم یه صلوات بفرستین؟ 
2728
نمیرسیدم ب کارهای خونه مهمون ک میخواست برام بیاد عزا میگرفتم خخخخ واسه مسافرت رفتن التماس برا مرخصی ...

انشاالله خوشبخت وشادباشین

پسرعزیزم میشه روزی حرف بزنی وبهم بگی دوست دارم مامان. یعنی من اون روزو میبینم؟ میشه برای حرف زدن پسرم یه صلوات بفرستین؟ 
تو خونه حوصلت سرنمیره من که واقعا روانی میشم😔

الان داري با يه رواني حرف ميزني خواهر 😐 

من خياطي هم بلدم باور كن هركي لباساي خودمو دخترمو ميبينه ميپرسه از كجا خريدي هيچكسسسس باورش نميشه خودم دوختم ولي ميگه حق نداري كار كني 😐 

الان داري با يه رواني حرف ميزني خواهر 😐  من خياطي هم بلدم باور كن هركي لباساي خودمو دخترمو مي ...

خوشبحالت. شوهرت به فکر آرامش خودت وبچته

2740
خوشبحالت. شوهرت به فکر آرامش خودت وبچته

فكر ميكني عزيزم وقتي من نتونم برم باشگاه سركوچمون وقتي نتونم يه كلاس هنري برم وقتي نتونم و نتونم و نتونم ..... 

اونوقت نميگي خوشبحالت عزيزم

نارحتيم اينه كه واشه پركردن وقتم گفتم بچه بياريم ولي الان ميبينم حتي حوصله بچه هم ندارم

از کارکردن بجزکارخونه ورسیدن به بچم لذت نمیبرم. منظورشوهرمم اینه برم تواجتماع. احساس میکنم براش کافی ...

برو تو این باشگاههای مختلف ثبت نام کن که همه خانومن، تفریح میرن، میگن میخندن

شوهرت فقط میخواد فشار مالی ازش رها بشه اگه میتونی کمکش کن

درحدتوانم کمکش میکنم. اماگاهیم کم میارم. خدابه هممون کمک کنه

درحدتوانم کمکش میکنم. اماگاهیم کم میارم. خدابه هممون کمک کنه

خیلی سخته خداییش.دیگه زندگی از امسالم بسیااارررر سخت شده ینی حتما نمیشه نون هم خرید برا خونه بعضیا رو که میبینم کلا دیوونه میشم