2737
2734
عنوان

به شوهرم چی بگم؟

409 بازدید | 43 پست

من مادرم شاغله خواهرام شاغلن. خودمم فوق لیسانس دارم. یه بچه سه ساله دارم. شوهرم همش میگه بروسرکار. استقلال مالی داشته باش. وازاین حرفا. اما من دوس ندارم برم سرکار. دوس دارم پیش بچم باشم دوس دارم خانه دارباشم. هرچیم بهش میگم من دوس ندارم قبول میکنه اما بازبعدیه مدت میگه بروسرکار. اینجوری قوی میشی وازاین جورچیزا. بنظرشما من چیکارکنم. به شوهرم چی بگم. بنظرشمام من برم سرکار؟ 

پسرعزیزم میشه روزی حرف بزنی وبهم بگی دوست دارم مامان. یعنی من اون روزو میبینم؟ میشه برای حرف زدن پسرم یه صلوات بفرستین؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بر عکس 😑

شاید خرجت زیاده مثلا میگه خودتم برو کار کن

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
2738

منم دوست ندارم برم سرکار.بنظر من کسی که یه مسئولیتی رو داره باید به بهترین نحو انجامش بده من شخصا خوشم نمیاد برم سرکار و از بچم دور باشم فقط چندساعت کنارش باشم اونم با خستگی

ی کسب و کار خونگی راه بنداز 

از کارکردن بجزکارخونه ورسیدن به بچم لذت نمیبرم. منظورشوهرمم اینه برم تواجتماع. احساس میکنم براش کافی نیستم

پسرعزیزم میشه روزی حرف بزنی وبهم بگی دوست دارم مامان. یعنی من اون روزو میبینم؟ میشه برای حرف زدن پسرم یه صلوات بفرستین؟ 
بنده خدا به چه زبونی بگه تو خرج خونه کم اورده برو سرکار دیگه😂

اره خودمم همین فمرومیکنم

راست میگه خب  بازم دم شوهرت گررررم ب فکر پیشرفتته

احساس میکنم بچم بیشتربهم نیاز داره

2706