1464
1411
عنوان

شوهرم میگع...

282 بازدید | 11 پست

😐😐😐میدونم مسخرس اما گفتم بپرسم امشب پدرشوهرم اینا از کربلا اومدن مهمون اینا داشتن بعد من پذیرایی میکردم اول ب پدرشوهرم تعارف میکردم گفتم بزرگتره بعدش ب بقیه شوهرم میگع زهرا تو چرا اول ب صاحب خونه تعارف کردی😐😐ب نظرتون کار من ضایع بوده؟؟؟

انشالله تیکر واقعی بزنم ب حق پنج تن

خیر درسته

من هنوز عاشقتم. وقتی از همه چیز گذشتی و کنارم زیر بارون ایستادی، وقتی خودت رو جلوی تیرها انداختی تا ازم محافظت کنی کسی شدی که هرگز نتونستم فراموشش کنم. فهمیدم که مقابل عشق تنفر نیست‌….ترک کردنه.ترسیدم فکر کنی ترکت کردم و تو هم من رو ترک کنی.

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1457

اییی انقد بدم میاد تو پذیرایی هی باید حواست باشه نوبتی ببری چیههه بابا باور کن یه وقتایی اعصابم خورده میشه دلمه چایی ها رو بریزم رو بزرگتر فامیل بسوزونمش و بعدش بگم خوب شداحترامو حفط کردم یا اول باید میرختم رو سر اون یکی 😂😂

بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزهای تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم

نه گلم کارخوبی کردی چون صاحب خونه خودش پذیرایی نمیکرده شما پذیرایی کردین پس هیچ اشکالی نداره اگه مثلا پدرشوهرتون پذیرایی میکردواول برای خودش میذاشت یابرای شما ضایع بود 

برای سلامتی مادرم صلوات ❤
1444

فقط وقت هایی که بزرگترا دور از هم نشستن🤦🏼‍♀️

من هرچی فکر میکنم میبینم نمیتونم زیگزاگی برم تعارف کنم پس قید بزرگتری رو میزنم و به ترتیب تعارف میکنم🤦🏼‍♀️😂

توی مهمونی های کوچیک که ما اول مهمون و تعارف میکنیم. 

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش روزی برسه که دیگه شاهد این حجم از توهین، قضاوت، تهمت، زن ستیزی، زنان علیه زنان و دعوا و جدل بر سر عقیده های گوناگون نباشیم🌺