2737
2739
چه بازی مثلا؟چجوری قربونش صدقه اش برم ونازش را بخرم

صبح ک۶ بیدار میشه بغلش کن ببوسش هروقت کار خوبی میکنه تشویقش کن زیاد بغلش کن و ببوسش‌.همیشه بگو خوشحالم که دختر خوبی مثل تو دارم بگو خداروشکر میکنم که هدیه ای مثل تو بهم داده بگو تو بهترین دختر دنیایی. بگو من عاشقتم تو همه هستی منی....از خوشگلیاش بگو 

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انقد سرش داد زدم که اون هم از من یادگرفته سرم داد میزنه

فردا میتونه یه شروع جدید باشه..‌‌میتونی رو یه برگه درشت بنویسی داد زدن ممنوع. یه جایی که جلو چشم باشه بچسبون تا همیشه یادت بیفته

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
انقد سرش داد زدم که اون هم از من یادگرفته سرم داد میزنه

بشینین با هم بازی کنین هر بازی که اون خواست...براش کتاب قصه بگیر با هم بخونین

2728

هروقت میخوای داد بزنی یاد این بیفت که بچت همیشه بچه نیست و بزرگ میشه و بهد اون سرت داد میزنه

اینطوری خودتو کنترل میکنی

و تو تلگرام هم عضو کانالهای فرزند پروری شو خیلی بهت کمک میکنه

برای من که خوب بوده

2740
بلد نیستم خوب باهاش رفتارکنم

خیلی خوبه که.متـوجه اشتباهتون هستید.

دیگع راه حل هم ک معلومه! روانشناس مشاوره و...

وقتی من داشتم واسه اهدافم تلاش میکردم تو درحال تلاش برای تبدیل دوس پسرت ب شوهرت بودی! مگه میشه خدارو قبول داشت اما دینشو قبول نداشت؟بدبخت تر از  من کسیه که نیمه ی گمشدش منم/: تمام کسانی که از من فاصله گرفتن روزی پشیمون شدن البته نه از دوریِ من، از این که چرا زودتر این کارو نکردن       تمام این قاشقایی که بهتون میچسبه روح سرگردان مرحوم قاشقچیه/=😔🌱 میزان دین هرکس به اندازه عقل و منطقشه چون هرچیو با عقل و منطق جور دربیاد قبول میکنه♡ انقدی واسه عشق احترام قائل هستم که نرم تو خیابونا یا فضای مجازی دنبالش بگردم:)♡
چون خودت و هم مامانت مشکل روانی داشتین

این.چ.حرفیه!!! مشکل روانی؟؟؟ واقعا  که. بنظرمن ک روانی شمایین

وقتی من داشتم واسه اهدافم تلاش میکردم تو درحال تلاش برای تبدیل دوس پسرت ب شوهرت بودی! مگه میشه خدارو قبول داشت اما دینشو قبول نداشت؟بدبخت تر از  من کسیه که نیمه ی گمشدش منم/: تمام کسانی که از من فاصله گرفتن روزی پشیمون شدن البته نه از دوریِ من، از این که چرا زودتر این کارو نکردن       تمام این قاشقایی که بهتون میچسبه روح سرگردان مرحوم قاشقچیه/=😔🌱 میزان دین هرکس به اندازه عقل و منطقشه چون هرچیو با عقل و منطق جور دربیاد قبول میکنه♡ انقدی واسه عشق احترام قائل هستم که نرم تو خیابونا یا فضای مجازی دنبالش بگردم:)♡
چون خودت و هم مامانت مشکل روانی داشتین

بسم الله اولا که تاپیک قدیمی هست بعدم خواهرم مهربون باش 

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2706