2737
2734

به جای اینکه نازش بدی محبت کنی ...اونم بهت وابسته بشه و بهت محبت کنه یه خانواده ی باکلاس و با ناز و ادا و احترام باشید نسبت به همدیگه ...داری  بهش ضربه میزنی...بهش پرخاش و پس زدن و ...یاد میدی که عمری تو روابطش موفق نباشه ...

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
این.چ.حرفیه!!! مشکل روانی؟؟؟ واقعا  که. بنظرمن ک روانی شمایین

اصلا تاپیک مال دوسال پیشه چه جوری اومده بالا 

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هروقت میخوای داد بزنی یاد این بیفت که بچت همیشه بچه نیست و بزرگ میشه و بهد اون سرت داد میزنه اینطور ...

خورشید جان یاد منم بده. حرفاتو دوست داشتم. بیا هرروز برام یاداوری کن.

2738
وقتی می‌خوابه دلم برایش تنگ میشه بیداره هم همش دعواش میکنم 

منم تا حدی اینطوری بودم مثلا ماهی یبار شدید دعواش میکردم که چرا تکلیف انجام نمیدی یا مثلا خونه رو بهم میریزی؟ بعد چند ماه پیش با خودم فکر کردم پسرم کی هفت سالش شد؟ همینجوری داره بزرگ میشه رفتار و از من داره رفتار یاد میگیره؟ این عمدا این کارا رو انجام نمیده فقط چون بلد نیست داره اینطوری برخورد میکنه...گفتم فردا که توانش رو پیدا کرد از خونه فراری میشه میره سراغ دوست ناباب مسئولش هم کسی نیست جز خودم. بعد این تلنگر ها باعث شده خیلی رفتارم رو باهاش بهتر کنم. الان با احترام برخورد میکنم محبت میکنم او هم قربونش برم تکالیفش رو هم دیگه اهمیت نمیدم یعنی سخت نمیگیرم میگم بیسواد بشه بهتر از اینه که عصبی باشه...خلاصه الان که رو خودم کار کردم هم نظم و ترتببش سرجاشه هم تکالیفش و هم عشق و محبتی که بهم برمیگردونه.

شما هم احتمال داره افسردگی داشته باشی بهتره حتما با یه مشاور مشورت کنی ۱۴۸۰ مشاوره رایگان میدن امتحان کن

اذیت کردن بچه مشکل روانی نیست؟

ایشون ففط دزست رفتار کردن بلد نیست چون کسی یادش نداده.

وگرنه بیمار نیست.شما بیمار روانی واقعی ندیدی.

وقتی من داشتم واسه اهدافم تلاش میکردم تو درحال تلاش برای تبدیل دوس پسرت ب شوهرت بودی! مگه میشه خدارو قبول داشت اما دینشو قبول نداشت؟بدبخت تر از  من کسیه که نیمه ی گمشدش منم/: تمام کسانی که از من فاصله گرفتن روزی پشیمون شدن البته نه از دوریِ من، از این که چرا زودتر این کارو نکردن       تمام این قاشقایی که بهتون میچسبه روح سرگردان مرحوم قاشقچیه/=😔🌱 میزان دین هرکس به اندازه عقل و منطقشه چون هرچیو با عقل و منطق جور دربیاد قبول میکنه♡ انقدی واسه عشق احترام قائل هستم که نرم تو خیابونا یا فضای مجازی دنبالش بگردم:)♡