2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
2456

گناه داره خووووب. از خدا بترس لااقل

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
2714
بلد نیستم خوب باهاش رفتار کنم همش سرش داد میزنم 

خوب یاد بگیر

چند تا کتاب بخون

تو همین اینترنت پره از مطالب مفید که میتونن کمکت کنن

بچه گناهی نکرده که تقاص ندونستن و بلد نبودن شما رو بخواد بده

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

الان که بچه ت خوابیده

برو خوب نگاهش کن 

ساعتها نگاهش کن 

فقط یه سوال آیا به غیر از تو 

تو این دنیا کسی رو داره

مادرها حکم خدارو دارن برای بچه ها

چون بچه ها درکی از خدا ندارن اول مادر پشت و پناه بعد بزرگ شد میفهمه خداکیه 

مادر

پشت وپناهشون

دلگرمی نگرانیهاشون

سایبان ترسشون

و....

فقط همین

منم همین حس رو دارم😔 ولی وقتی شوهرم میاد مرخصی و میمونه پیش دخترم. میگه حق داری خیلی حرص در بیاره

آره خیلی حرص درآره اما باز هم من خودم را مقصر می‌دونم میگم نتیجه تربیت خودمه

خواهشا سرش داد نزن چون بزرگ بشه هم سر خودت داد میزنه هم کنترل اعصابشو نداره 

خیلی کتاب هست بخون براش وقت بذار باهاش بازی کن دوتایی حرف بزنید 

پنج سالشه الان خیلی خوب میتونی باهاش حرفبزنی سوال بپرسی چیزای مختلف یادش بدی قرآن یادش بدی 

حیفه به خدا بچه رو عقده ای نکن 

گناه داره طفلی 

برای همه مادرها پیش میاد عصبانی شن و داد بزنن

منم متاسفانه اینطوریم ولی چند وقته تصمیم گرفتم عوض شم

خیلی برام دعا کنید خدا بهم صبر بده

وقتی عصبانی اصلا سمتش نرو و حرفی نزن برو تو دستشویی و صورتتو با آب سرد بشورو چندتا صلوات بفرست تا آروم شی بعد برو پیش بچت

همش میگی بلد نیستم خوب باهاش رفتار کنم. دیگه بلد بودن نمیخواد.مامان ها و مادر بزرکهای ما دانشگاه تربیت بچه رفتن یاد گرفتن؟ فقط هروقت عصبانی میشی سریع یاد خودت بنداز که داد زدن ممنوعه و بعد اینکه آروم شدی باهاش حرف بزن. فقط حوصله میخواد ...باهاش زیاد بازی کن و به حرفش گوش بده تا اونم به حرف شما گوش بده

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2706