2737
2734
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225080 بازدید | 44218 پست
قد160وزن76😭

گریه چرااا

منم یبار ۷۶ بودم با رژیم و ورزش شدم ۶۴

ولی این دوماه پرخوری کردم الان ۶۹ ام دوباره استارت زدم به امید خدا💪💪💪💪

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
من 50 کیلوام میشه یه گوشه بشینم نگا کنم    

نمیخوای که پز بدی😒😒😒😒

باشع بشین تشویقمون کن😍

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیخوای که پز بدی😒😒😒😒 باشع بشین تشویقمون کن😍

سلام عزیزم من میخوام بیام پا بپاتون وزنم ۷۵ قدم۱۷۱

‍‍میگفت غربت که همیشه تو خارج از ایران نیس، یوقتا گیر میکنی وسط یسری که هم زبونت‌ هستن ولی حرفشونو نمیفهمی، عجیب حس غریب بودن میکنی.🥀🥀🌱      وزن فعلی:۸9.۷۰۰ وزن هدف ۶۹ قد ۱۷۴
من ۱۶۳با وزن۶۵هستم. چون بیشتر در قسمت شکم مشکل دارم، در کناره کالری شماری ،مدام حلقه میزنم و حرکات ...

بابا اراده👏👏👏👏👏👏👏👏

عالی هستی👍

2728

عزیزم شرایط رو بگو ک چ مقدار کالری ببندیمو چ موقعی وزن کشیه

‍‍میگفت غربت که همیشه تو خارج از ایران نیس، یوقتا گیر میکنی وسط یسری که هم زبونت‌ هستن ولی حرفشونو نمیفهمی، عجیب حس غریب بودن میکنی.🥀🥀🌱      وزن فعلی:۸9.۷۰۰ وزن هدف ۶۹ قد ۱۷۴

خب جواب منم بده دیگ خانومی

سلام‌عزیزم😘دلی‌راضی‌هستش‌چون‌قبلاخودش گفته‌بود؛ولی‌کسی‌مسئولیت‌قبول‌نکرده‌بود😬

باشع حالا خودمم ببینم بهش میگم.شاید بعد یه مدت حال همه خوب بشه اینجارو میپوکونیم میریم تاپیک دلی

2740
بااجازه‌همه‌دوستان؛بچه‌هالطفاتا۹شب‌گزارشاتونوبنویسین(کالریتونوزودترهم‌ببندین‌بهتره)روزای‌وزن‌کشی‌هم‌ ...

👍👍👍👍

سلام خوش اومدی.حتما کنار هم بهتر نتیجه میگیریم.ما کالری شماری میکنیم.گاهی چالش هم داریم .یه وقتایی هم یه رژیمای خاصی میگیریم.

خب جواب منم بده دیگ خانومی

عزیزم‌یه‌برنامه‌کالری‌شمارنصب‌کن‌؛مقدارکالری‌موردنیازبراتثبیت‌بهت‌میده‌که‌شمامیتونی‌‌هفته‌ای‌یاچندروزیبار۱۰۰تاکمترکالری‌بگیری‌تابدنت‌عادت‌کنه‌به‌رژیم‌تاوقتی‌که‌برسی‌به۱۲۰۰؛کالریتومتفاوت‌ببندکه‌استپ‌نکنی؛ولی‌زیادپایین‌نگیرکه‌لطمه‌نخوری؛هرچقدرهم‌ورزش‌کردی‌ازکالریت‌کم‌نکن‌‌؛

بابا اراده👏👏👏👏👏👏👏👏 عالی هستی👍

فدات عزیزم❤

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
خانوما منم هستم😎 یع چیزی من نمیتونم ع خوردن دس بکشم لامصب😒

بایدازلحاظ ذهنی‌خودتواماده‌کنی؛سعی‌کن‌هله‌هوله‌وچیزای‌مضردردسترس‌نداشته‌باشی‌که‌بتونی‌بخودت‌غلبه‌کنی؛وقتاییکه‌وسوسه‌شدی‌پرخوری‌کنی‌موقعیتتوتغییربده‌یامشغول‌ورزش‌یافعالیت.دیگه‌‌ای‌شو؛بعدازیمدت‌‌عادت‌میکنی

عزیزم شرایط رو بگو ک چ مقدار کالری ببندیمو چ موقعی وزن کشیه

یه کالری شمار نصب کن(من خودم کرفس دارم)

وزن و قد و سنت وارد کن 

کالری مجاز رو بهت میگه +کالری اکثر مواد غذایی

حالا شما برای اینکه لاغر بشی باید ۵۰۰ تا حداقل کمتر ازون مقدار بخوری

مثلا اگه کالری مجازت ۲۱۰۰ تاس باید با ۱۵۰۰  ببندی

دوستامون بیشتر با ۱۲۰۰ میبندن.در هفته دوروزم زیر ۱۰۰۰ میبندیم که بدنمون استپ نکنه

شنبه ها قبل از صبحانه ،بعد از دسشویی اعلام وزن میکنیم.

راستی گزارش ورزشاتم بده

روزی یه ساعت پیاده روی تند هم بی تاثیر نیست.