2737
2739
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225090 بازدید | 44218 پست
خب جواب منم بده دیگ خانومی

ببخشید دوستان درجریانن من لاک پشتی میتایپم😥😘

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله ک بتونم،من از ناحیه شکم پهلو چاقم وووووی

حتمامیتونی‌عزیزم😍سعی‌کن‌شبان.نون‌وبرنج‌وماکارونی‌و...نخوری؛چای‌سبزودمنوشای‌چربی‌سوزاستفاده‌کن؛زودبخواب‌وبعدازساعت۸چیزی‌نخور؛قندای‌مصنوعی‌وفست‌فودرومحدودکن؛حلقه‌زدن‌هم‌خوبه‌تاثیرداره

صبحانه‌هم‌کامل‌بخور؛سعی‌کن‌نان‌جویاسنگک‌(مخصوصاسبوس‌دار)جایگزین‌کنی

2731
چ ورزشی خیلی مفیده؟که هروز انجام بدم؟

من روزی یه ساعت پیاده روی تند.

گاهی نیم ساعت رقص

هر یه هفته ده روزم استخر و شنا ،کاش میشد هفته ای دوبار میرفتم چون شنا کلی کالری میسوزونه

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
برو بخواب خوابای تخمی تخیلی ببینی😍😍😍😍😍  به الی هم بگو فردا بیاد جاش خالیه

😂😂😂😂😂همش خواب تورو دیدم 

منشنش کردم دوس داشته باشه میاد من اهل التماس و تمنا به کسی نیستم 😑🤦‍♀️🤷‍♀️

حتمامیتونی‌عزیزم😍سعی‌کن‌شبان.نون‌وبرنج‌وماکارونی‌و...نخوری؛چای‌سبزودمنوشای‌چربی‌سوزاستفاده‌کن؛زودبخ ...

فدات عزیزم.....من شبا برنج یا ماکارنی درس نمیکنم شاید یه مهمونی فقط ولی سرخ کردنی فست فودی میدرستم ک شوهرم میگه ولی کم میخورم عاشق برنجم من،هله هوله کم میخورم،چای سبز ی مدت خوردم چنا فشارم میافتاد ک نگو،صبحانه گاهی میخورم گاهی نه،و اینکه تحرکم ندارم اصلا جز کارای خونه

2740
ای جوووون😍😍😍بچم دوشبه درست نخوابیده به نظرت این مسئله ربطی به کربلا و مسافرت و سوغاتی نداره🤔

😂😂😂😂😂😂 چرا دقیقن به کربلا و مسافر کربلا ربط داره منتها قسمت سوغاتیشو فاکتور بگیر من کلا چیزی نگفتم بهش همشم هی میاد میگه بخدا اصلا حواسم نبود هی عذر خواهی میکنه  😑😑😑من که میبخشمش ولی نمیدونه چه کینه ای ازش به دل گرفتم 

فدات عزیزم.....من شبا برنج یا ماکارنی درس نمیکنم شاید یه مهمونی فقط ولی سرخ کردنی فست فودی میدرستم ک ...

سعی‌کن‌بری‌پیاده‌روی‌هم‌روحیتوبهترمیکنه‌‌هم‌ورزشه؛همون‌فست‌فوداروهم‌به‌حداقل‌برسون؛موقع‌آشپزی‌هم‌سعی‌کن‌ازحداقل‌روغن‌استفاده‌کنی:روزی‌یه‌قاشق‌ازبرنجت‌کم‌کنی‌کم‌کم‌برنج‌خوردنت‌هم‌متعادل‌میشه؛مثلامیتونی‌هفته‌ای۳باربرنج‌بدرستی؛سعی‌کن‌ازپروتیین‌بیشتری‌استفاده‌کنی‌وحتماصبحانه‌کامل‌بخورچون‌کمک‌میکنه‌وعده‌های‌بعدیتوکنترل‌شده‌ترمصرف‌کنی(میان‌وعده‌هم‌حتماداشته‌باش)

2706