2752
2734
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225127 بازدید | 44218 پست
😁😁😏😏😏من برم بخوابم‌دو شبه درست حسابی نخوابیدم فردا به دلی لینک اینجارو میدم بگه بذاره تایپیکش ب ...

ای جوووون😍😍😍بچم دوشبه درست نخوابیده

به نظرت این مسئله ربطی به کربلا و مسافرت و سوغاتی نداره🤔

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
😁😁😏😏😏من برم بخوابم‌دو شبه درست حسابی نخوابیدم فردا به دلی لینک اینجارو میدم بگه بذاره تایپیکش ب ...

فدااااات😘😘😘😘😘

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با ورزش و کالری شماری این شدم ولی دیگه نمیشه همش بین ۶۳/۵و ۶۴ هستم خانمی 

پس یه رژیم شوک امتحان کن

2731
سلام منم هستم بعد از حاملگی دوم سی کیلو اضافه کردم بیست کیلو لاغر شدم مونده ده کیلو خدا گنه بتون ...

سلام خوش اومدی

حتما کنار دوستان به وزن هدفت میرسی👍

بچه ها باید 6/30 بیدار شم منم برم فعلا  میبوسمتون شب بخیررر😘😘😘😘

شبت خوش

بچه ها تو این تاپیک باید گزارش بدیم؟

بله عزیزم.هرروز بیا بگو چیا خوردی و از چه غذاهایی بخاطر اندامت گذشتی

هرچیم ورزش کردی و کالری سوزوندی گزارش بده

دوستان راهنمایی میکنن

فعلا شبخیر دوستان

ای خداااا من چرا نمیتونم تند بتایپم😭😭😭ملت شب بخیرشون گفتن یه دوشم گرفتن خوابیدن من تازه دارم جواب پستاشون میدم

یعنی یک روز ناپرهیزی کنم ؟

یکی دوروز هرچی میخوای بخور

بعدش یه رژیم شوک هست اونو امتحان کن.

رژیم شوک دکتر خضریهست فک کنم از نت بگرد پیدا کن

2706