2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۴ روز آف شد امروز از حسابم خروج زدم سرشب دیدم آنلاین شد من بدتره وضعم ۳ ۴ ماه تراپی روانشناس رفتم ...

بمیرم برات 

ععععی پسرا لاشین لاشی..

کاش حال جسمیم خوب بود ، نفسم بالا نمیاد ، خوابمم نمیبره

عشق یکطرفه اینطوریه ک:اون چاقو گذاشته بیخ گلوت و داره میکشتت . .و تو همون لحظه میگی مواظب باش دستتو نبری :)
2731
بمیرم برات  ععععی پسرا لاشین لاشی.. کاش حال جسمیم خوب بود ، نفسم بالا نمیاد ، خوابمم نمیبره

دور از جونت من که مثلا روانشاسم گفت اهنگ شاد گوش بده با اهنگای شاد گریه میکنم قلبم تپش گرفته اصلا یه وضع بدیه ولی خب بیشتر پدرم مقصره تا اون، ولی اونم یجوری شده بخاطر پسر خودتو اذیت نکن روحیه مابا اونا فرق داره اخرش تو میمونی و دلی که شکسته

واییی میفهمم ولی نگران نباش اونا کاری باهات ندارن راحت بسم الله بگو و بخواب

چش🥲

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     
خداااقوتتت

مرسیییییی 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅