2752
2734
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225105 بازدید | 44218 پست

[QUOTE=108976997]بنظرم ورزش بدون رژیم غذایی بی تاثیره[/QUOTE

غذا خیلی کم میخورم ،هرکی بامن هم غذا میشه باورش نمیشه،همیشه غذام اندازه یه کفگیر یا اصلا ی وعده نمی خورم،اما وزنم ثابته متاسفانه،یا اگر دو کیلو کم کنم تو یه هفته بر می گرده

عزیزم دخترم سه سالشه البته بعد از اینکه شیر دهیمو قطع کردم شکمم چاق شد

خدا حفظش کنه.اکثرا همینیم بعد از زایمان و شیردهی فرم بدن تغیر میکنه

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=108976997]بنظرم ورزش بدون رژیم غذایی بی تاثیره[/QUOTE غذا خیلی کم میخورم ،هرکی بامن هم غذا م ...

متابولیسم بدنت پایینه عزیزم باید کاری کنی که سوخت و ساز بدنت بالا بره 

مثلا همون ورزش 

خوردن بعضی دمنوشها مثلا چای سبز ، دارچین ، ...

خوردن پروتئین مخصوصا ماهی و سفیده تخم مرغ

همچون ماه الهام بخش باش، حتی زمانی که کامل نیستی🌛
2731
گزارش امروز صبحانه 3 کف دست سنگک و پنیر و گردو نهار لازانیا میان وعده شله زرد نذری و بستنی شام ب ...

نوش جونت

فردا یه روز تازه اس یه شروع دوباره

من امروز با اینکه کلی آش نذری و ناهارو نوشابه و برنج و سوپ نذری

حلوااا😍😍😍آبمیوه و..... داشتم ولی فقط ۷۰۰ کالری خوردم😎😎

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
بخدا شیش هفت کیلو کمبود وزن دارم نکنه یه وقت بمیرما

خدا نکنه

زهره جون امروز همه ترکوندیم ان شالله از فردا با قدرت شروع میکنیم 💪💪💪 قدرت دوز پسرمه 😎😎😎😎

😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂نگوووووو من عاشق سینم بدون سینه نمیتونم زندگیمو بگذرونم😂😂😂😂😂😑😑😑😑

عزیزم 😶همه عاشق سینه ان ولی داد نمیزنن که😒😒😒

متابولیسم بدنت پایینه عزیزم باید کاری کنی که سوخت و ساز بدنت بالا بره  مثلا همون ورزش  خ ...

حرفت درسته ،دکتر هم همینو گفت به من ،من همیشه با غذام فلفل میخورم و زنجبیل و دارچین،ولی تاثیر نداره واقعا خسته شدم دیگه انقدر ورزش کردم و رژیم گرفتم 😭