2733
2739
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225080 بازدید | 44218 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی آروم غذا میخورم،همیشه آخرین نفر تو سفره منم،حتی تو مهمونی. دست خودم نیست...     ه ...

من اولین نفر از کنار سفره میرم کنار لاغر مردنی ام هستم ب این جیزا نیس ب استعداده 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2728
بچه ها من امروز از 8.5 تا 11 ورزش کردم فقط یه ساعت دویدم اینا تو کالری شماری منظور نمیشن؟😕

هستی جون خواهرررر ورزشت خیلییی زیاددده ببین اینطوری یه روز اگه کم ورزش کنی یا اصلا نکنی هرچقدررم کم غذا بخوری بازم افزایش داری چون بدنت عادت کرده به اون همه وررزش

روزی نیم تا یکساعت پیاده روی نرمالشه حالا ورزشهای موضعی هم بخوای انجام بدی اشکالی نداره مثلا درازو نشست واسه شکم 

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
بچه ها من امروز از 8.5 تا 11 ورزش کردم فقط یه ساعت دویدم اینا تو کالری شماری منظور نمیشن؟😕

بعدم اصلا ورزشاتو تو کالری شمارت وارد نکن در راه خدا حسابش کن

هستی جون خواهرررر ورزشت خیلییی زیاددده ببین اینطوری یه روز اگه کم ورزش کنی یا اصلا نکنی هرچقدررم کم ...

اخه من خ وقته ورزش میکنم میترسم اگه کمترکنم کلا کم نکنم دگه

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤
2740
165 78 وزن مورد نظرم 58

اول اینکه واسه کاهش با این فرمول کالری مجازت رو حساب کن بعدم هدف بندی کن مثلا اول ۷۵ بعد ۷۳ و....اینطدری کم کم پیش برو

وزنت رو ضرب در ۲۰ کن منهای ۱۰۰ اینطوری معلوم میشه چندکالری باید مصرف کنی اگر ۱۰۰ تا کمتر حساب کنی از اون مقدار کالریت هفته ای یک کیلو کاهش داری

هر۳ تا ۵ کیلو که کم کردین دوباره باید با این فرمول کالری جدید واسه خودت تعیین کنی

لیلا جون فرهنگی هستی؟؟

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2706