2410
2553
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225068 بازدید | 44218 پست
مرسي جيگر جان😘😘 من از همه جا بي خبر بودم يهو اومدم تو تاپيك دلي گفتم شايد باز شده باشه كه ديدم اد ...

فدات عزیزم😍😍 ببین من الان صدات میزنم برو قسمت اعلانات زنگوله داره همونجایی که ریپلای و لایکا هست... 

@ایده    

نوشته فلانی صدات زده... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به تاپیک ما خوش اومدی اینجا ما در کنار هم قراره به وزن ایده آل برسیم برای اینکه با ما همراه بشی میت ...

مرسییییییی من نمیدونستم از صبح کلی کاپ کیک و شیرموز و ژله انگور خوردم🙈🙈🙈کالری شماری رو  از فردا شروع میکنم👊

2456
۳۰ سال قد ۱۶۶ وزن ۶۵ بنظرتون زیاده؟؟

سلام من دقیقا قدم همینه من یه سانت قدم کمتره

وزنم ۶۵ راضیم ببین خودت چه جوری دوست داری؟؟تو آینه یا یه فیلم از خودت نگاه کن ببین اگه راضی بودی خوبی همینو وزن و تثبیت کن

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
اسی جون یا هر کس دیگه که وزن ها رو یادداشت میکنی من امروز رفتم وزن کردم شدم 78 قدم هم 160 لطفا این ر ...

لیلا جون پیشنهاد دادن هرکس وزن خودشو یادداشت کنه مثلا یه دفتر درست کنیم واسه کاهش وزن و کاهش سایز

کاهش وزن هرهفته .کاهش سایز ماهی یکبار اندازه گیری بشه

2714
عزيزم شما اگر شير ميدي و بچتون بالاي ٦ ماه هستش ميتوني رژيم بگيري اگر زير ٦ ماهه هنوز زوده براي رژيم ...

+ دولیوان شیر که حتمااا حتماااا مادره شیرده باید بخوره

خیلی خوش اومدی اینجا ماها به کسی کمک نمیکنیم هممون کنار هم میریم جلو 😊😊 یه برنامه کالری شماری نصب ...

ممنون خانوم فقط من نمیدونم چطوربابرنامه کرفس جلوبرم

زندگی رو دوست دارم باهمسروبچه هام  
2706