2737
2739

[QUOTE=109030884]وای دقیقاحرفایی ک بمن میزد خداازشون نگذره من دوماهه هرروز چکش میکنم و تازه میدونم با کسیه و دارم م ..

همشون همینا رو میگن تو هم حتما مثل من داری دیوونه میشی ما با اینکه 3ماه گذشته اما هنوز که هنوزه اتیشی میشم و بدجور بهم میریزم . کمکش کردم آزمون استخدامی قبول شد بیشتر بخاطر اون بود که جو گیر شد وگرنه وقتی بیکار بود و آس و پاس هرچی بهش می گفتم برو خونوادم راضی نمیشن نمیرفت 

وای دقیقاحرفایی ک بمن میزد خداازشون نگذره من دوماهه هرروز چکش میکنم و تازه میدونم با کسیه و دارم م ...

چند سالته عزیزم؟

من 27 سالمه بخاطرش یکی از همکارام که عضو هیآت علمی بود رو رد کردم گفت برو بهش بگو نامزد دارم الان خجالت میکشن میرم سرکار 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند سالته عزیزم؟ من 27 سالمه بخاطرش یکی از همکارام که عضو هیآت علمی بود رو رد کردم گفت برو بهش بگو ...

تازه رفتم ۲۹

منم همینطور بمنم میگفت ردشون کن وگرنه خودم میام ب خواستگارت میگم تو ماله منی

تهش چی شد😔 زندگیمو خراب کرد

2731
2738
چی میگفت؟ از کارش پشیمونه قصد برگشت داره یا فقط حوصلش سررفته بود؟؟

ن بعد ی سال همو دیدیم  واسه باراخر بعدش گریه میکرد میگفت دیگه هیچوقت خوشحال نیستم پشیمون ک بود ولی دیگه دیر شده و داره میره سر زندگیش تاچندوقت دیگه

ن بعد ی سال همو دیدیم  واسه باراخر بعدش گریه میکرد میگفت دیگه هیچوقت خوشحال نیستم پشیمون ک بود ...

نمیدونم چی بگم ، واقعا متاسفم براش ، ولی قطعا یکی خیییلی بهتر از اون برای تو توی راهه😘

بهترین واسم همون بود😔دلم دیگه کسیو نمیخاد

اون برات بدترین بود دوستم ، کسیکه دلتو بشکنه بدترین ادم زندگیته ، معیار سنجش ارزش و علاقه واقعی ادما تو سختیا معلوم میشه ، اینو همیشه یادت باشه❤

2706