2752
2734
عنوان

چرا انقدر سایت پر از بچه مدرسه ایه

123 بازدید | 16 پست

این سایت واسه زنا هستش . اصلا جای مناسبی برای سنین کم نیست. نمیدونم چرا میان اینجا‌ تازه زیر پستای مختلفم نظرایی میدن ک اصلا ب سنشون نمیخوره راجبش حرف بزنن. کاش والدین یخورده سخت گیرانه تر توجه کنن به نوجووناشون.

در من زنان بسیاری زندگی میکنند...نبرد میکنند و هر بار یکی بر دیگری پیروز میشود...با این همه ، در من زنیست که دوستت دارد💖

بالای ۱۵ سال اوکیه دیگه

تویی که داری امضای آذرُ میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم نظر شخصیمه؛ اگه باهام مخالفی راحت باش من دوست دارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 هیچ عقیده‌ای مقدس نیست و هر آدمی حق داره اون عقیده رو نقد کنه؛ این رو آویزه گوش دیکتاتور درونتون کنید که مخالف رو دیو دو سر نبینید.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شاد2

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
بالای ۱۵ سال اوکیه دیگه

بالای ۱۵ سال ک نمیتونه بره راجبه هرچیزی نظر بده . چیزایی ک زنونه س. بنظرم توی این سن فقط باید تمرکزشون بذارن روی درسشون

در من زنان بسیاری زندگی میکنند...نبرد میکنند و هر بار یکی بر دیگری پیروز میشود...با این همه ، در من زنیست که دوستت دارد💖
زیر ۱۵ سال دیدم که هست

هیچ چیزی جلوشو نمیگیره که نباشه

ولی خب فضای سایت برای بالای ۱۵ ساله الان

تویی که داری امضای آذرُ میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم نظر شخصیمه؛ اگه باهام مخالفی راحت باش من دوست دارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 هیچ عقیده‌ای مقدس نیست و هر آدمی حق داره اون عقیده رو نقد کنه؛ این رو آویزه گوش دیکتاتور درونتون کنید که مخالف رو دیو دو سر نبینید.
یه سایت پابلیکه هرکسیم از مشکل خودش میگه شمام دوس نداری یه رده سنی زیر تایپیکاتون نظر بدن میتونی عنو ...

دانش اموز شماره یک

خب نظارت ضعیف باشه والدین همینه، حالا منتهی به این سایت هم نیست، تو شبکه های اجتماعی خیلی بدترن.

دقیقا. مشکل بودنشون توی سایت نیست. نظراتی ک میدن زیر یک سری پست ها ک اصلا ب سنشون نمیخوره 

دانش اموز شماره یک

بله ۱۷ سالمه محصلم هرجایی ام که به مشکلی خوردم تایپیک درست زدم و اگه واقعا اطلاعی داشتم در اختیار کسی گذوشتم

مشکلی وجود نداشته پدر و مادر فوق العاده ای هم دارم و بهترین نظارت های به موقع رو داشتن

بارونو دوس دارم🌱
بالای ۱۵ سال ک نمیتونه بره راجبه هرچیزی نظر بده . چیزایی ک زنونه س. بنظرم توی این سن فقط باید تمرکزش ...

بنظرم جو سایت خیلی زنونه نیست دیگه

من قدیمی نیستم ولی بعضی تاپیکای قدیمی تر رو که میخونم خیلی جو سایت قبلا متفاوت بوده

بله ۱۷ سالمه محصلم هرجایی ام که به مشکلی خوردم تایپیک درست زدم و اگه واقعا اطلاعی داشتم در اختیار کس ...

ببین همه جبهه گرفتنای بی مورد یکیشه. من گفتم چرا تاپیک میزنین؟ من میگم زیر پستایی ک زنونه س و اصلا هیچ اطلاعی دانش اموزی ب سن شما نمیتونه ازش داشته باشه چرا باید نظر الکی بدین.

بنظرم جو سایت خیلی زنونه نیست دیگه من قدیمی نیستم ولی بعضی تاپیکای قدیمی تر رو که میخونم خیلی جو سا ...

درسته ولی بنظر شما نظر دادن راجبه چیزایی ک زنونه س توسط ی بچه ی ۱۵ سالع درسته؟

2706