2737
2734
چقدر عوضی بوده حالم بهم میخوره دیگه ازشون واقعا هیچ کدومشون لیاقت ندارن... باورمو ازبین برد نسبت ...

آره عزیزم اینجور آدم ها خیلی کثیفن

دید آدم رو نسبت به تمام مردا عوض میکنن ان شاءالله گلم اگه به صلاحته برگرده پیشت

انقدر ذوق کردم ک ی هفته پیش دختره رو بلاکش کرده امیدوار  شدم ک برمیگرده اما امشب ک دیدم دنیار ...

ببین من درکت میکنم با تموم وجودم    ولی میخام بهت بگم ک کسی ک س سال بود یک ماه رفته غیر طبیعیه ولی میاد    اونم دوباره میره مهم تویی قوی باشی و بجنگی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین من درکت میکنم با تموم وجودم    ولی میخام بهت بگم ک کسی ک س سال بود یک ماه رفته غیر طب ...

وقتی اومد خواستگاری خانکادش راضی نشدن رفت

بدون اینکه عشقمونو درنظربگیره

شاید واسه همینه ک باز رفته سمت اون دختره و میدونی بودن بامن نتیجه ای نداره

2731
ببین من درکت میکنم با تموم وجودم    ولی میخام بهت بگم ک کسی ک س سال بود یک ماه رفته غیر طب ...

عزیزم از اینجور غیر طبیعیا فراوونه دو سال به پام موند تا خونوادمو راضی کنم وقتی راضی شدن یه هفته مونده به عقد گفت مادرم مخالف شده که چرا دفعه اول جواب رد دادین. و زحمات خودشو منو نادید گرفت و رفت الان سه ماهه رفته

2738
ولی عذاب میکشم ک بعد سه سال علاقه چی شد ک یهویی منو نادیده گرفت و رفت نمیتونم کناربیام و فقط این وس ...

نه خوشجال باش.میدونم سخنه اما گذر زمان حل میکنه فقط سعی کن تنهانباشی و خودتومشغول کنی..میدونممم خییللللیییی سخته

تنها راه زمانه.و اینگه خودتو مشغول کنی تا متوجهش زیادنشی.خداروشکر کن .سه سال می ارزه به یه عمر.اینطوری نگاه کن ازدواج میکردی بعد شاهد خیانت هاش بودی.بعد یا باید میساختی یا باید طلاق میگرفتی دورازجون.خوشحال باش.خدا به برکت این دعاااا اون روی این پسرو بهت نشون داد که متوجه بشی ارزش نداره و لایق تونیس.و دعاتو دیگه برای اون نخون.برای یه فرد خوب وجدید بخون گه همسری لایق برات بیاد 

خدایااااا شکرت...
الان دیگه دوسش نداری؟ خبریش نشده اصلا

دوسش دارم ولی چیکار کنم اون دیگه رفت سمت خونوادش و همه زحمات منو نادیده گرفت. خودشم اذیت شد دو سال ولی خیلی راحت رفت

خبری ازش نیست 6میلیون ازش طلب داشتم بهش پیام دادم بهم برگردونه گفت باشه و دیگه چیزی نگفت

دارم میمیرم از این همه بی احساسی و بی وجدانیش اون بود که وقتی خونوادم مخالفت کردن میگفت راضیشون کن چجوری بدون من میتونی نزار از هم جدامون کنن ولی اون خودش وقتی خونوادش مخالف شدن به راحتی گذاشت رفت گفت من خیلی حرف زدم مرغشون یه پا داره و بعضی حرفاشون حقه

دوسش دارم ولی چیکار کنم اون دیگه رفت سمت خونوادش و همه زحمات منو نادیده گرفت. خودشم اذیت شد دو سال و ...

وای دقیقاحرفایی ک بمن میزد

خداازشون نگذره

من دوماهه هرروز چکش میکنم و تازه میدونم با کسیه و دارم میسوزم