2733
2734
عنوان

همیشه هم سکوت خوب نیست

234 بازدید | 9 پست

دو سال با خونوادم جنگیدم تا به ازدواجمون رضایت بدن هم خودم تلاش کردم هم اون. مادرش و پدرش هم راضی بودن به طوریکه مادرش بهم زنگ میزد و میرفت پیش دعا نویس تا ببینه طلسمم کردن یا نه، وقتی خونوادمو راضی کردم یه هفته مونده بود که بیاد واسه خواستگاری و عقد گفت مادرم یهو مخالف شده میگه اون دفعه جواب رد دادن ضایع شدیم و گفت اگه میخوای بهش زنگ بزن صحبت کن منم گفتم نه گفت پس بهتره فراموشم کنی

دیگه جوابشو ندادم و سکوت کردم الان پشیمونم میگم کاش سکوت نکرده بودم کاش گفته بودمش نامردی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
آره اونم سرد شده بود در حالیکه قبلا خیلی با همه جنگیده بود

ببین برای من یه همچین اتفاقی قبلا افتاده بود.طرف سر خانوادش عقب کشید منم سکوت کردم .اما یک ماه بعدش به گوه خوری افتاد دیگه جوابشو ندادم. گفتم دیگه نمیخوامت. الانم ازدواج کردم و خوشبختم. اونو به کل فراموش کردم تو هم بدون ارزششو نداره فراموشش کن

ببین برای من یه همچین اتفاقی قبلا افتاده بود.طرف سر خانوادش عقب کشید منم سکوت کردم .اما یک ماه بعدش ...

درسته عزیزم بعضی آدم ها ارزش فداکاری و محبت ندارن. خوشحالم که الان از زندگیت راضی هستی خداروشکر. منم دیگه تصمیم دارم فراموشش کنم و در طول مدت بهش کمک مالی کردم ماشین خرید چند روز پیش بهش پیام دادم کل مبلغی که ازت طلب دارم رو به کارتم واریز کن