1464
1411

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

منو بگو که حتی ۲۰۰ گرم کم نکردم

هیچکی نمیدونه عزرائیل ، بالای کدوم دیوار / پشت کدوم درخت / توی کدوم ماشین یا بعدِ کدوم خداحافظی قایم شده ... قبل از آخرین خداحافظی دلی رو نشکون ، پشت کسی رو خالی نکن .. کسی رو تنها نزار ...😔
1475

مگه چربی براحتی انباشته شده که راحتم آب بشه 

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
8
عزیزم! الکی ک نیس زن داییم بعده 15 سال زیادی هم سفت نیس!!!. اللخصوص بازو ها

۱۵سال؟

اون دیگه خیلی اشتباه میزنه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
1476

حتما درست تمرین نمیکنید وگرنه بعد 2 ماه باید کاملا تغییر حس بشه

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه           یک جذاب مغرور آزاد 🤵🏻                                                                                    لعنت به شب های بعد از من                                                                                                                 همچنان حواست باشه داری امضامو می خونی دستت را نبری   آخه شاعر گفته رو نمایان کردی و یک شهر دستش را بریده 
😭😭😭😭😭😭😭😭 چیییی پس یعنی مبگی من الکی خودمو خسته نکنم😢

چرا؟

منم سه روز در هر هفته بدنسازی میرم

ولی خُب سفت و ولش کن هنو زوده برات

چرا نری؟

هیکل خیلی مهمه

بستگی به تلاس و ژنتیکتم داره

1450