2737
2734

خیلی خوبه بچه ادم همچین اتاقی داشته باشه 

اینارو‌تو اینستا میبینم دلم قنج میره 😍 

اما اوضاع خرابه و‌سخت و بی پولی و گرونی ... 

تختم نمیشه خرید اما میتونیم نگا کنیم که مگه نه 

به نظرم خیلی خوشگلن و رنگشونم عااالیه 😍 

خیلی شیکه و خواستنی 😌

هرچقدرم اوضاع سخت باشه عاشقانه میخوامت ❤️همه تاپیکام زندگی و حرفای نگفته امه که فقط اینجا میتونم بگم 🌹☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اتاق بجه باید کاربردی چیده بشه، اینو باید دور بشینی نگاش کنی، بی خیال، زندگی خودتون رو بکنید

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 
2740

امیدوارم خدا اونقدری بهت بده ، که ندونی چطور خرج کنی😁

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
خوشگلن چه قدر😍

عالین اصن کاش میشد از اینجور چیزا خرید برای بچه ☹️😭

هرچقدرم اوضاع سخت باشه عاشقانه میخوامت ❤️همه تاپیکام زندگی و حرفای نگفته امه که فقط اینجا میتونم بگم 🌹☺️
امیدوارم خدا اونقدری بهت بده ، که ندونی چطور خرج کنی😁

مرسی عزیزم همچنین 😍

یه تولیدی تو مشهد هست

از اینا خودش میزنه

ارسال هم داره

فک کنم مناسب تر از نمونه های خارجیش هست خیلییی خوشگله

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊