2737
2734
عنوان

کاش میتونستم اتاق بچمو اینطوری کنم ☹️🥺+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 441 بازدید | 26 پست
خوشگلن چه قدر😍

من مگس کش عمه قالی دوس😁

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
آره قشنگن ان شالله میگیری، اگه خیاطی بلدی خودت هم میتونی یه چیزایی درست کنیا

نه اصلا بلد نیستم اما یکی از بچه ها گفت تو‌اینترنت میتونم بگردم و‌پیدا کنم اموزششو‌😍

هرچقدرم اوضاع سخت باشه عاشقانه میخوامت ❤️همه تاپیکام زندگی و حرفای نگفته امه که فقط اینجا میتونم بگم 🌹☺️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه تولیدی تو مشهد هست از اینا خودش میزنه ارسال هم داره فک کنم مناسب تر از نمونه های خارجیش هست خی ...

میشه سایت یا پیجشو معرفی کنی ؟ 😍

هرچقدرم اوضاع سخت باشه عاشقانه میخوامت ❤️همه تاپیکام زندگی و حرفای نگفته امه که فقط اینجا میتونم بگم 🌹☺️
2731
عالین اصن کاش میشد از اینجور چیزا خرید برای بچه ☹️😭

خدا سلامتی بده به کوچولوت و سایتو بالا سرش حفظ کنه.وگرنه اینا فرعیاته

💙 به جـای پـاک کردن اشـک‌هـات،آدمهـایی که بـاعث گـریـه‌ات میشنو پـاک کـن..💙
خدا سلامتی بده به کوچولوت و سایتو بالا سرش حفظ کنه.وگرنه اینا فرعیاته

ان شاالله عزیزم 😍

باز تو پیدات شد تقلب کاااااااار برو تا با مگس کش نزدمتتتتتتتتتتت😠😠😠😂

😂😂😂😌😗

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2740
نه اصلا بلد نیستم اما یکی از بچه ها گفت تو‌اینترنت میتونم بگردم و‌پیدا کنم اموزششو‌😍

آره خواهر من یه سری چیزا رو سفارش داد براش دوختن قشنگ مشخصه یه خیاط عادیه سلیقه به خرج داده

میشه سایت یا پیجشو معرفی کنی ؟ 😍

https://www.instagram.com/sismunikhas/

البته دقیق ندارم قیمت

فقط یکی گفت مناسب تر از نمونه های خارجیش هست

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
آره خواهر من یه سری چیزا رو سفارش داد براش دوختن قشنگ مشخصه یه خیاط عادیه سلیقه به خرج داده

😁👏🏻

https://www.instagram.com/sismunikhas/ البته دقیق ندارم قیمت فقط یکی گفت مناسب تر از نمونه های ...

مرسی عزیزم 😍