2737
2734
عنوان

خانمایی که طبیعی زایمان کردین میشه به این سوال من جواب بدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 943 بازدید | 126 پست
درخواست دوستی بدم منو یادت نره؟😢

گرفتم عزیز.. اسی واسه تو هم میاد همین بخون

تخم شوید..رازیانه.. زیره سبز و زیره سیاه.. هل و زنجبیل تازه.. میخک و چوب دارچین تازه، کلا همشون تازه باشن

اینا رو اول بریز تو آسیاب قشششنگ باهم مخلوط بشن یه پودر یه دست بشن

بعد با پودر زردچوبه خالص خالص

زرده تخم مرغ خانگی

زِمِه (عطاریا دارن) اونم پودر کنید

مخلوط میکنی که یه مایع بدست بیاد که نه شل باشه نه سفت

اول زرده هارو مخلوط کنید بعد کم کم از این مواد بهش اضافه کنید تا مایع به اندازه بدست بیاد

برای من و خانوادم و مامان و مامانبزرگم یه صلوات بفرستین😃❤️

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
گرفتم عزیز.. اسی واسه تو هم میاد همین بخون تخم شوید..رازیانه.. زیره سبز و زیره سیاه.. هل و زنجبیل ت ...

چند بار استفاده کنیم؟ روزی چند بار و چند مدت؟

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدی😨 پس یادم باشه بچه بعدی رو هم برم خصوصی😁

بله خصچصی خیلی رسیدگی بالایی دارن و ب هر طرف اهمیت میدن  دولتی من خودم درد داشتم  فقط ی بار گریه کردم گفتاو نیسی ک تحمل کن اخرشم سز شدم وحشت دارم از ظبیعی ی سره معاینه زیر دست تازه کارا

2731
چند بار استفاده کنیم؟ روزی چند بار و چند مدت؟

اینو که بستی میذاری چند روز باشه تا حسابی جذب بشه سعی کن از بیمارستان که اومدی یه دوش بگیری و بعد تا 10 روز دوش نگیری

این رو هم بعد چند روز پاک میکنی و دوباره یه جدید میبندی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
شما انجام دادی؟زیبایی نمیتونن فقط بخیه رو میتونن کاریش کنن

دكترم جوري بخيه زده كه از قبل بهتر هم شده همين بخيه زدن خيلي مهم و تاثير گذاره و جالبش اينه كه اصلا بقدري دقيق بخيه زده كه هـيچ اثري ازش تو پوستم نيست با اينكه فقط چند ماهه گذشته

امروز هم نمردیم، اما زندگی کردیم؟اون هم معلوم نیست!
2740
منم رو هیکلم خیلی حساسم، توی خونه همیییییشه لباس باز و نیم تنه میپوشم خط سزارین بیوفته خودکشی میکنم ...

خط سزارین اتفاقا اصلا پیدا نیس دقیق روی خط بالا واژن رو برش میدم کی میخاد ببینه اخه بعدشم از تو بخیه میکنن پیدام نیس

اینو که بستی میذاری چند روز باشه تا حسابی جذب بشه سعی کن از بیمارستان که اومدی یه دوش بگیری و بعد تا ...

مرسی عشقم دستت درد نکنه

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔
خط سزارین اتفاقا اصلا پیدا نیس دقیق روی خط بالا واژن رو برش میدم کی میخاد ببینه اخه بعدشم از تو بخیه ...

والا ما هرکی رو دیدیم خط سزارینش معلومه، دیگه لباس باز نمیشه پوشید! به قول اون دوستمون نیم تنه و مایو و...

من خودم اون جای بخیه سزارین رو میبینم دلم ریش میشه.

والا ما هرکی رو دیدیم خط سزارینش معلومه، دیگه لباس باز نمیشه پوشید! به قول اون دوستمون نیم تنه و مای ...

مگ رو خط بالای واژن براتو برش نزدن ؟حتما بخیه هاتون از رو زدن من از زیر زدن اصن پیدا نیس 

مگ رو خط بالای واژن براتو برش نزدن ؟حتما بخیه هاتون از رو زدن من از زیر زدن اصن پیدا نیس 

من هنوز زایمان نکردم عزیزم، مال بقیه رو دیدم دلم ریش میشه دوس ندارم مال خودم اینجوری بشه. ترجیحم همون زایمان طبیعی هست. جایی که اصلآ دید نداره نهاااااایت زیبایی عمل میکنم ولی سزارین نه

من هنوز زایمان نکردم عزیزم، مال بقیه رو دیدم دلم ریش میشه دوس ندارم مال خودم اینجوری بشه. ترجیحم همو ...

بسلامتی  مسلما طبیعی خیلی بهتره ب شرط اینک خصوصی باشی و یه دکتر کاربلد 😐

بسلامتی  مسلما طبیعی خیلی بهتره ب شرط اینک خصوصی باشی و یه دکتر کاربلد 😐

صددرصد👌

کلآ جای خصوص رسیدگیش بیشتره، واسه هر عملی. زایمان هم که جای خود(چه طبیعی چه سزارین)

2706