2752
2734
عنوان

خانمایی که طبیعی زایمان کردین میشه به این سوال من جواب بدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 943 بازدید | 126 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

به مراقبت های بعد زایمان و نحوه بخیه خوردنت بستگی داره یکی روز دهم که خونریزیش قطره ای شد و بخیه ها ...

اطلاعاتت رو با ما در میان بذار خواهر

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔
2731
پس اونایی که تو این تاپیک راضی ان چی؟؟

نمیشه باورکن نمیشه برات جراحی زیبایی میکنن و... ت ن گ

بعدهم بچه از لوله رحم میاد مثل شکم نیست که چندلایه رو ببرن.

تنها موجودی که صداقت در گفتارش صحّت داشت، پینوکیو بود😐🙄
آگاهی مثلا چکار کنم؟

كلاس هاي بارداري شركت كن 

ورزش هاي قبل و بعد رو كامل ياد بگير 

خيلي خوب تنفس شكمي رو ياد بگير تو پروسه زايمان اصلا معجزه ميكنه اين تنفس شكمي واقعا درد رو اروم ميكنه 

امروز هم نمردیم، اما زندگی کردیم؟اون هم معلوم نیست!
كلاس هاي بارداري شركت كن  ورزش هاي قبل و بعد رو كامل ياد بگير  خيلي خوب تنفس شكمي رو ياد ...

عزیزم من شوهرم ماموریته شهرستانم نتونستم کلاسارو برم کگل رو هم انجام میدم دیگه چکارکنم

عه؟پس تا ۵۰ ردز از رابطه نباشه و کگل انجام بدم بهتر هم میشه؟

برای ت... گ شدن که بخیه زیبایی بزن ۲تا بیشتره

کاربلد باشه جاش چیزی نمیمونه

مطمئنآ خیلی بهتر از خط سزارین هست. من خودم تصمیمم طبیعیه

نهاااااایت میریم زیبایی ولی واسه سز رو چکار میخوای بکنی!!

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔
من خیلی پرسیدم خانم  بدون اطلاع نمیگم  اونایی ک جراحی میکنن بعداز  زایمان نه حین زایم ...

نه عزيزم با پزشكت از قبل هماهنگ كن برات زيبايي انجام بده بعد تولد بچه

امروز هم نمردیم، اما زندگی کردیم؟اون هم معلوم نیست!
اطلاعاتت رو با ما در میان بذار خواهر

چشم عزیزم

تا 50 روز رابطه نداشتم

ورزش کگل رو انجام دادم

15 روز اول شکمم رو محکم با گن بستم

تو ترکیب نمک و آب گرم و بتادین روزی 20 دقیقه مینشستم و با سشوار خشک میکردم

یه مخلوط قدیمی هم مامان بزرگم به شکمم میمالید و روش پلاستیک و پارچه میکشید بعد گن و میبست

برای مراقبت بهداشت که رفتم ماماهه چک کرد گفت چجوری رحمت به این سرعت جمع شده؟ 

گفتم اینارو براش

گفت دستور اون مخلوطه رو هم میدی؟ 

گفتم این یه رازه😂😂

دروغ زدم بلد نبودمش😅😅

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔