2733
2734
من حلقہ بلد نیستم😫 خیلی تاثیر دارہ؟

خیلییی

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی زایمان کردم ۹۲ بودم. الان بعد یک سال با رقص و حلقه و کالری شماری شدم ۶۹. تا عید میشم ۶۰ 😊 قدم ...

حلقه سنگین یا سبک؟ به من کفتن نزن سنگین واسه تخمدانان ضرره 

خدایاشکرت
وقتی زایمان کردم ۹۲ بودم. الان بعد یک سال با رقص و حلقه و کالری شماری شدم ۶۹. تا عید میشم ۶۰ 😊 قدم ...

توخونه میرقصی؟ من حلقه بلد نیستم چجوری یادبگیرم؟ 😨😢😭قدم کوتاه وزنمم65ایناشایدم بیشتر خیلی وقته وزن نکردم خودمو

2731
فوبیای من بعد از اب، چاق شدنه از ۵۵ بیشتر نشدم تاحالا، ۵۵ هم وقتی پریودم عقب میفته میشم

خوشبحالت قدت چنده

من۵۵ بشم صورتم به قدری زشت میشه به من نمیاد 

خدایاشکرت
حلقه سنگین یا سبک؟ به من کفتن نزن سنگین واسه تخمدانان ضرره 

سنگین. چرت گفتن ۱۰ ساله میزنم. به قول دکترم رحم و تخمدان ۷ لایه زیر پوست چه ربطی داره 

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
توخونه میرقصی؟ من حلقه بلد نیستم چجوری یادبگیرم؟ 😨😢😭قدم کوتاه وزنمم65ایناشایدم بیشتر خیلی وقته وز ...

بله. نمیدونم من خیلی سال میزنم. من بخاطر بارداری چاق شدم وگرنه از سایز بالای ۳۸ متنفرم

سنگین. چرت گفتن ۱۰ ساله میزنم. به قول دکترم رحم و تخمدان ۷ لایه زیر پوست چه ربطی داره 

ی زنه بهم کف تو باشگاه اگه بچه نداری نزن ضرر داره 

خدایاشکرت
😫😫😫😫 چیکار کنم یاد بگیرم ھرکاری کردم نشد،کدوم حلقہ ھا راحتر میشہ باھاشون یاد گرفت

نمیدونم عزیزم من خیلی سال میزنم. واقعا یادم نی چجوری یاد گرفتم😊

2706