2733
2739
 نه برای عروسی پسر عمه ام کم کردم . دو هفته قبل عروسی تصادف کرد و از دنیا رفت . منم انگار با خو ...

اخی چقدر سخت و. بد 😔خدا بیامرزدش طفلی

خدایاشکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من حس بدی با تاپیک بامداد خمار دارم اولا اینکه انگار همه همدیگرو می‌شناسن غیر از من بعدشم فکر میکن ...

خب شما هم با بقیه آشنا شو عزیزم😚

و تلاش کن مثل بقیه 🤗

گروه آبی 💙 ( شروع   ۱۸ مهر    ۶۹/۲۵ )
دیروز توی آینه پاساژ خودمو دیدم که چقدر گرد شدم و چاق امروز خودمو وزن کردم 76 کیلو فردا تصمیم گرفت ...

آخی دقیقا مثل من منم نمیتونم جلو خوردنم بگیرم مخصوصا ک میخام هرلحظه ب پسرم غذا بدم... 

تو چنده قدت؟ 

2740

من همیشه ناهار یا شام دو بشقاب پر غذا میخوردم و وزنم رسیده بود به ۷۴  

پرخوری عصبی هم میکردم بدتر میشد یه روز جدی تصمیم گرفتم حداقل یه بشقاب بخورم ببینم وزنم پایین میاد چند ماهی که غذا کم کرده بودم دیدم شدم ۶۴  

البته این ماه یکم پرخوری کردم غذای بیرون و پیتزا اینا خوردم شدم ۶۵ 

ولی از امروز برای ناهار ۱۰ قاشق برنج و برای شامم هم همینطور 

از امروز شروع کردم 

یه روش جالب این که قبل اینکه شروع کنید به غذا خوردن چندبار به حالت تلقین به خودتون بگین سیرم سیر شدم بعدش با چندتا لقمه کوچیک سیر میشین 

من آموختم زمانی شاد بودم که قلبی را شاد کردم❤

وقتی زایمان کردم ۹۲ بودم. الان بعد یک سال با رقص و حلقه و کالری شماری شدم ۶۹. تا عید میشم ۶۰ 😊 قدم ۱۶۵

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...