2733
2734
عنوان

چرا بعضی دخترا شوهر که میکنن....

| مشاهده متن کامل بحث + 1911 بازدید | 139 پست
یہ دوست داشتم تو مدرسہ فقط سوژہ ی خندہ بود ،نامزد کرد جوری خودشو میگرفت انگار دکترا گرفتہ خب بابا شو ...

شوهرکردن برای کسایی که هنری جزاین ندارن یه افتخاره

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوره کارشناسی  از اکقرا دوستام بیشتر به خودم میرسیدم و لباس میخریدم

ولی دوزه ارشد دستمون یه  مقداری تنگ شد کمتر وسایل خرید کردم شاید به زور سالی یه مانتو کفش و شلوار

الانم همه پولامو دارم جمع میکنم برای عقدم سنگ تموم بزارم

توروخدا به من نگین ندید بدید

عقدم از همه چی برام مهمتره میخام بهترین باشه

الان از همه چیزم زدم فقط برای خواستگاری و بله برون عقد همه چی بخرمم

فقط و فقط برلی این که خیلی دوقشو دارم😥😥😥😥😥

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
2731
آره واقعن نگین جوگیرشده وفلان شده آقادوس داره قشنگ زندگی کنه وحالشوببره شاید این حسرتا تو دلش بوده و ...

👍👍👍👍👍دقیقا همینه....انشالله خدا بیشترشو بهش بده

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
من بخدا اینجوری نیستم ,منم نامزدم دیگه

منم اینجوری یودم.حالا بگو چی.شوهرم ثروتمندبود وعروس یکی ازسرمایه دارای کلان شهرمون شده بودم.

بابامم وضعش متوسط.اماخودمو نمیگرفتم.مگه چکارکردم😂

شوهرکردن برای کسایی که هنریی جزازدواج ندارن یه افتخاره

ببین دخترخاله ش نامزد کرد داشت میترکید , بعدشم خودش نامزد کرد شوهرشم پسر خوبیه و کارمند معمولی شرکته و درامد اونچنانی نداره و خداروشکر ک خوشبختن

ولی من بحثم سر عوض شدن اخلاقشه , جدیدا از ۱۰ کلمه حرفش ۹ کلمه پز شده😐 تو که دیگه شوهر کردی تموم شد رفت این کارا چیته?

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕
2740
اون ذوقی که از خریدن داره بله زندگی کردنه شاد بودنه راحت و آزاد بودنه     یه جا از شوهر خو ...

اشکالش اینجاس که عین عقده ای ها پیش ادم بگه و پزشو بده 

من اکثر ادمای اینجوری که دیدم تو زندگیم همشون میخوان دل بسوزونن و کلاس بزارن 

واسه همین واقعا دلم واسشون نمیسوزه

منم اینجوری یودم.حالا بگو چی.شوهرم ثروتمندبود وعروس یکی ازسرمایه دارای کلان شهرمون شده بودم. بابامم ...

خب دیگه منم همینو میگم

اشکالش اینجاس که عین عقده ای ها پیش ادم بگه و پزشو بده  من اکثر ادمای اینجوری که دیدم تو زندگی ...

من اخه میدونم پدرش یه مدت بیکار بود و ۷ سال به کسی نگفت 

منم همیشه سعی میکردم در حد خودش باشم درصورتی که خیلی وضعمون ازشون بهتره

اما نمیدونم چرا اینجوری شده اخلاقش , یعنی هرکی شوهر کنه همین میشه? عجیبه برام

ببین دخترخاله ش نامزد کرد داشت میترکید , بعدشم خودش نامزد کرد شوهرشم پسر خوبیه و کارمند معمولی شرکته ...

جاری من باباش وضعش خوب.بعد پدرشوهرم ثروتمند.کفش میخرید من والا نمیپرسیدم میگفت اینو بابام واسه تولد 18سالگیم خریده بود 😐😐😐بخدا تازه مدشده بود.....1000جفت مانتو میخرید خونه باباش یه مانتو بیشترنداشت.

خداروشکر خوش.

زورم میاد واسه من کلاس میزاره.....خونه باباشم همه چیز داشته.

جزعقده چی میتونه باشه اخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چشم ودل سیری به وضع خوب بودن نیست بعضیا ذاتشون ندیدبدید

من دوره کارشناسی  از اکقرا دوستام بیشتر به خودم میرسیدم و لباس میخریدم ولی دوزه ارشد دستمون یه ...

تو که برخوردت با دوستات عوض نشده ! هرکسی خودش مختاره هرکار دلش خواست برای زندگیش,بکنه

اصل خرف من بحث اخلاقشه,,, کسی که خوشبخته هی جار نمیزنه دوست داره سکرت بمونه