2733
2734
عنوان

چرا بعضی دخترا شوهر که میکنن....

| مشاهده متن کامل بحث + 1911 بازدید | 139 پست
😂😂😂بابا چن نفر به یه نفر

😈😈😈😈😁

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با همه رقابت پیدا کرده, من یع عکس گذاشتم از خودمو نامزدم برای اولین بار ,, اونم تا الهه صبح فقط عکس ...

دقیقا اون آشنا ما هم همش اینجوری شده یه وسیله بخرم پست بذارم یا هر کاری کنم ....حالا مهم نیست این چیزا مهم اخلاق و رفتار که به شدت مغرور شده و خودش از بالا می بین ...همه حتی نزدیک افسرده بهش ازش زده شدند در حالی که واقعا قبلا از نظر رفتار عالی بود

2728
خب شوهرش داره  خدارو شکر  انشالله شما هم شوهرتون داشته باشه خواستین خرج نکنین

من مقایسه نکردم و میدونم همسرش نداره و همش وام گرفتن و کل خقوقشون برای قسط میره

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕
من مقایسه نکردم و میدونم همسرش نداره و همش وام گرفتن و کل خقوقشون برای قسط میره

استارتر کاملا با تاپیکت موافقم ..این ادما عقده دارن...نداشته های خونه پدرشون و سر شوهر بیچاره خالی میکنن و پزشو برا همه عالم پیدن ک جور دیگ دیده بشن

2740
دقیقا اون آشنا ما هم همش اینجوری شده یه وسیله بخرم پست بذارم یا هر کاری کنم ....حالا مهم نیست این چی ...

من یکی اصلا ازش توقع نداشتم , این دوستمو خیلی دوسش داشتم ولی اخلاقش خاله زنکی شده که حتی منی که همیشه باهاش فابریک بودم دلم نمیخواد یه کلمه باهاش صحبت کنم

چی شد  متوجه نشدم  حالا در حد توان باید خرج بچش کنه  اگه نه بی جا میکنه بچه میاره&nb ...

در حد توان خرج کرده دیگه

حتما باید کفش چرم بخره؟ 

بچه آورده زحمت بزرگ کردنش رو هم کشیده

بچه هاش درس خوندن و دانشگاه رفتن 

سر خیابون با لباس کثیف و پاره  گل و آدامس و فال نمیفروختن

چیش رو متوجه نشدی؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
یاخونه باباشون لای پنبه بودن وجادر داشتن وبدون ازایش بودن.شوهرکردن چادرشون افتاده وعین چی ارایش میکن ...

اخ اخ گفتییییی 

خب ازدواج کرده که پیشرفت کنه نه درجا بزنه یا پسرفت کنه خونه پدر فقط برای یه مدت هست یا باید خودت مس ...

آره واقعن نگین جوگیرشده وفلان شده آقادوس داره قشنگ زندگی کنه وحالشوببره شاید این حسرتا تو دلش بوده و وضع باباش خوب نبوده ک براش محیاکنه..گناه داره الان پشتش اینجوری میگی...چجور دوستی هستی شما؟؟؟خدا زده شانسش گرفته از شوهر  شماباید خوشحال هم باشی براش شاید اونوقتا ک شما میگرفتی او نداشته بگیره وحسرتشو میکشیده ک اونجوری میگفته بت تا شک نکنی...واقعن دلم براش سوخت که اومدی این تاپیک رو براش زدی ک چی بشه حالا؟؟

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺