2737
2734
عنوان

چرا بعضی دخترا شوهر که میکنن....

| مشاهده متن کامل بحث + 1911 بازدید | 139 پست

دستگاه سی ان سی جهت برش cnc روی فلزات استفاده می شود همچنین برای ایجاد طرح های دلخواه روی سنگ میتوانید از cnc سنگ استفاده کنید و برای ایجاد نقوش بسیار زیبا و جذاب روی دربهای فلزی منازل و ... از پانچ cnc ورق استفاده می شود. برش پلاسما نیز نوعی برش دهنده برای متریال مختلف است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضی ها واقعا پدرشون ندار بوده و فقیر ولی بعضی ها عقده دارن،یکی از دوستای منم خونه ی پدرش وضعشون معمولیه الان که ازدواج کرده با اینکه شوهرش یه کارمند ساده اس یه حوری از خریداش و مسافرتاش حرف میزنه انگار یه عمر همونجور زندگی کرده اینجور آدما عقده ای هستن ربطی به فقیر بودن پدر نداره الانم همش به من میگه خسیس و فلان منم میکم وقتی احتیاج ندارم چرا بخرم حالا ای لباسای تنش رو میدیدید همش کلاس میزاره من دوس دارم برند بپوشم😐😐😐

2728
الان یکی حرف خوبی زد گفت چشمو دل سیر هستین. بخدا همینطوره مت مجردیم همش لباس مد و بقول امروزیا لاکچر ...

آره دیدم واقعا همینطوره چیزی کم نداشتیم که بخوایم خونه شوهر به دستش بیاریم 

💔😢😞😭این ایموجی ها وصف حال این روزهای منه😔
جاری من باباش وضعش خوب.بعد پدرشوهرم ثروتمند.کفش میخرید من والا نمیپرسیدم میگفت اینو بابام واسه تولد ...

منم همینو میگم , اخه ادم حسابی من ک رفیق ۹ ساله تم از همه چیت خبر دارم ناموسا این حرکات چیه

خب هرچقدرم.من باشعور باشم و به دل نگیرم جلو چهارنفر اینجور برخورد کنه ادم زده میشه ازش

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕
2740
اینجور آدما درست بشو نیستن فقط اگه محل ندی و جوابشو کلا ندی بعد از مدتی که مقابله به مثلِ تو رو نمی ...

اخه برگشت به من گفت نامزدت همسن خودته بچه س, راه دور میری فلان ... مامان من ک اصلا نمیزاره ,, سر این بهم برخورد ... ملاحظه نکرد

چقدر بد و مغرضانه قضاوت می کنید اکثرتون

حتما پدرش توانایی نداشتن و قبل از ازدواج نمی تونسته اون طور که باید و دلش می خواد زندگی کنه

الان شرایطشو داره و دوست داره اون جوری که باب دلشه زندگی کنه

دلیل نمیشه بهش برچسب عقده ای و ندید بدید بزنید

چقدر زشت قصاوت می کنید

مگه بخیلید

آره واقعن نگین جوگیرشده وفلان شده آقادوس داره قشنگ زندگی کنه وحالشوببره شاید این حسرتا تو دلش بوده و ...

شما ک خودت منو قضاوت کردی حکمم دادی ایشونم کسی نمیشناسه اینجا که بخواد حد قضاوت جاری شه از پست گذاشتن دعوای شوهر و مادر شوهر خواهر شوهرای بعضیا خیلییییییی گناهش کمتره

من میگم اخلاقش عوض شده , چکار به مدل مراسمش دارم?

شمام نکنه خودتون ازین دسته ادمایین?