2737
2734
عنوان

مادرشوهرم نمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 1778 بازدید | 105 پست
چرا اینم زشته میتونه یه جورایی غیر مستقیم بهش بفهمونه اینکه صاف بگن برو خیلی بده واقعا

عنوان کرده که بی محلی کردم از رو نمیره تازه مستقیم هم گفته بازم نمیره

دیگه ادم بی شعور رو باید پرتش کنی بیرون

عزززم شوهرت نمیخواد رابطتون درست شه چون دقیقا عکس کاری رو کرده که مشاور گفته و مادرشو نگه داشته خب م ...

دقیقا به نظرمنم شوهرش اصلا زندگیو نمیخواد و این کارو کرده زنش ول ونه بره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دقیقا به نظرمنم شوهرش اصلا زندگیو نمیخواد و این کارو کرده زنش ول ونه بره

مشخصه عزیزم چون دقیقا داره خلاف حرف مشاور رو اجرا میکنه و نمیخواد اون فرصت و تنهایی ایجاد بشه. حالا استارتر چه اصراری داره ادامه بده  من نمیدونم 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
بچه ها چکار کنم بره من دارم پول مشاوره رو از خانواده خودم میگیرم چون شوهرم بدونه مطمئنم نمیاد نمیخوا ...

عزیزم کامنتای منو میخونی؟ بابت چی داری میری مشاوره؟ اصلا شوهرت زندگیرو میخواد ؟ اگه میخواد چرا نمیگه مامانش بره؟ با حقیقت رو به رو شو عزیزم 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2740
بچه ها چکار کنم بره من دارم پول مشاوره رو از خانواده خودم میگیرم چون شوهرم بدونه مطمئنم نمیاد نمیخوا ...

نرو دیگه .برو تو پروسه طلاق خودشون میفرستن برای مشاوره.

یا پدرو مادرت با یه ریش سفید پاشن بیان بامادره حرف بزنن

بگن شما باعث تفرقه میشی خدای نکرده بد پسرتو که نمیخوای.پسرتم دیگه باید عاقل و بالغ شده باشه و دیگه خودش مرد خونست نباید انقدر پشت مادرش قایم شه.

ولی انصافا برو یه کافه ای جایی با شوهرت حرف بزن و این حرفارو خودت بهش بگو و بگو اگه برای زندگی تلاش نمیکنی منم نمیخوامش.

خودش میاد دنبالت

گلم مهرو نفقتو اجرا بزار . قهر هم نرو . به همسرت بگو میخوام جداشم باید قبل از ازدواج میگفتی قراره ما ...

به شوهرم گفتم این وضعیت داره اذیتم می‌کنه ناخودآگاه باعث میشه حرمت بین من ومادرت شکسته بشه هی بهونه الکی میاره تو منو اذیت کردی ماذرم به خاطر مااومده هرچی میگم مشاوره اینو گفته میگه منظور مشاوره تو بودی خانواده تو دخالت میکنند منظورش من نبودم میگم صاف به تو گفت به مادرت بگو بره بحثو عوض می‌کنه شوهرم هستا ولی واقعا آدم بی شعوریه خسته شدم از این رفتاراش مثل بچه ها میمونه نفقه میده من چه شکایتی بکنم اخه

من جای تو بودم به جای اینکه تلاش کنم مادره بره با شوهرم اتمام حجت میکردم که تا کی میخوای این وضع ادامه پیدا کنه؟ الان مشاوره گفته تنها باشیم پس چرا میگی مامانت بمونه این یعنی اینکه نمیخوای تلاشی کنی و زندگی رو نمیخوای؟ تکلیفت روشن کنه دیگه. بگو اگه قصدت زندگی کردنه و میخوای درستش کنیم باهم بگو مامانت بره روزای دیگه قدمش رو چشم ولی الان و تو این برهه بهتره تنها باشیم. اگه ام که نمیخوای زندگی رو که بحثش جداست

عزیزم کامنتای منو میخونی؟ بابت چی داری میری مشاوره؟ اصلا شوهرت زندگیرو میخواد ؟ اگه میخواد چرا نمیگه ...

عزیزم انگار اسی گوشاشو بسته چه اصراریه وقتی نمیخواد جدا شه

خدااا...همه زندگیم واسه خودت اما...با لبخند رو لب👩مادرم💓شوخی نکن!
به شوهرم گفتم این وضعیت داره اذیتم می‌کنه ناخودآگاه باعث میشه حرمت بین من ومادرت شکسته بشه هی بهونه ...

بگو مگه بچه ای میخوای پشت مامانت قایم شی؟؟؟ مگه همه مردا مامانشونم میبرن خونشون ؟؟؟ هنوز بزرگ نشدی؟؟

این شوهر برای تو شوهرنمیشه