2733
2734
عنوان

مادرشوهرم نمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 1778 بازدید | 105 پست
من بهش بی احترامی نمیکنم ولی این کارش درسته که ما باهم دعوا میکنیم اختلاف داریم باشوهرم چهار بار زده ...

عزیزم تولال شو خونه پسرشع بیادبیادتاآخرعمربمونه پیشتون تونبایدچیزی بگی بایدحمالیشوبکنی بایدکتک بخوری هیچی نگی چون خونه پسرشه توهم هیچ حقی نداری تواون خونه.

(نظرات محترم کاربرانی ک میگن احترام ب مادرتوتفکرمون گنجانده نشده)  

موهاے دوست دخترتو بـــومیکنے میبوسے!بعدموهاے مـــــادرتــــوتوغــــذامیبینے میگے مـــــن لــــب بہ این غذانمیزنم بیشـــرف؟!    
خب شوهرت گفته بمون دیگه چکار کنه مادرشوعرت بره؟ گفته من کسی ندارم بمون اونم میمونه حتما پسرش راضیه ا ...

خب معلومه منم مادرمو بیارم پشتم باشه راضیم دوماهه ما ازدواج کردیم همش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بزار بزرگترین اشتباه زندگیتون رو بگم اینگه دعواهاتون رو کشوندین خونه والدینتون شما رفتی خونه بابات ...

ببین تو یه ماه اول زندگی چهار بار منو زد فحشی نبود که به من و خانوادم نده من رفتم خونه بابام چون شب قبلش منو زده بود من رفتم که جداشم رفتم گواهی پزشکی قانونی گرفتم تا دادسرا رفتم شکایت 

والا من دو روز هم مادرشوهرم و تحمل نمیکنه حالا چه برسه به این همه مدت

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗

عزززم شوهرت نمیخواد رابطتون درست شه چون دقیقا عکس کاری رو کرده که مشاور گفته و مادرشو نگه داشته خب معلومه مادره نمیره چون پسرش نمیذاره. بعد تو برا چی زور الکی میزنی عزیزم؟ نمیخواد این زندگی رو براشم هیچ تلاشی نمیکنه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2738
متاسفم برای تفکرتون که احترام به مادر توش گنجیده نشده

احترام واسه کسیه که احترام میزاره مادرشوهری که شعور اینو نداره که خونه عروسش نره انقدر نمونه احترام میفهمه؟؟؟؟اون عروس ارامش نمیخواد؟ تنهایی نمیخواد؟؟؟؟خلوت نمیخواد؟؟؟!

تکلیف زندگیم چی میشه آخه گفت یه هفته باهم باشین تصمیم بگیرین میتونین باهم باشین یانه اونوقت این به س ...

یه کم دیرتر اون یه هفته رو برگزار کنید دیگه شما که میخواید تصمیم نهایی رو بگیرید کمی اینور اونور فرقی نداره 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
زشت نیست مادرشوهر شعور نداشته باشه خونه عروس پلاس باشه؟؟؟؟؟

چرا اینم زشته

میتونه یه جورایی غیر مستقیم بهش بفهمونه

اینکه صاف بگن برو خیلی بده واقعا

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
چرا اینم زشته میتونه یه جورایی غیر مستقیم بهش بفهمونه اینکه صاف بگن برو خیلی بده واقعا

مستقیم نگفته 

برو بخون حرفی که مشاور زده رو گفته 

من آموختم زمانی شاد بودم که قلبی را شاد کردم❤
چرا اینم زشته میتونه یه جورایی غیر مستقیم بهش بفهمونه اینکه صاف بگن برو خیلی بده واقعا

هر جور غیر مستقیم گفته نرفته.تایپیکشو بخون کامل. بارها گفته مشاور گفته باید مدتی تنها باشید ...

بعدم خدایی خیلی ظلمه تازه عروس داماد ۱۷روز مادر همراهشون باشه.

2706