2410
2553
عنوان

مادرشوهرم نمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 1775 بازدید | 105 پست
من از همون دسته آدماییم که دوست ندارم از مسافرت برگردم ولی از اینکه برم خونه کسی لنگر بندازم یا کسی ...

اره دقیقا منم اصلا دوس ندارم اوار بشم سر کسی

من آموختم زمانی شاد بودم که قلبی را شاد کردم❤
تکلیف زندگیم چی میشه آخه گفت یه هفته باهم باشین تصمیم بگیرین میتونین باهم باشین یانه اونوقت این به س ...

خونه خودش دوره؟

همیشه میاد اینقدر میمونه؟

آخرین بار کی اومده بوده؟

خدااا...همه زندگیم واسه خودت اما...با لبخند رو لب👩مادرم💓شوخی نکن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
خونه ی پسرشه.  شما هم احترامتو بذار. شما باید بگی بره یا بمونه؟؟؟؟؟؟؟  چقدر از این مادرشو ...

من نگفتم بره گفت چرا باخانوادت ارتباط نداری گفتم مشاوره اینجوری خواسته گفت پس چرا کسی به من چیزی نگفت گفتم من که نمیتونم به شما بگم پسرتون باید میگفت صاف نگفتم پاشو برو گفتم مشاوره گفته باید باهم تنها باشید به نادرشون بگین برن خونشون 

2714
متاسفم برای تفکرتون که احترام به مادر توش گنجیده نشده

احترام حدی داره دیگ بیاد۱۷روزبمونه ک چی؟منم براتفکرشمامتاسفم ک چون خونه مال پسره عروس بایدنوکری خانواده شوهرشوبکنه 

موهاے دوست دخترتو بـــومیکنے میبوسے!بعدموهاے مـــــادرتــــوتوغــــذامیبینے میگے مـــــن لــــب بہ این غذانمیزنم بیشـــرف؟!    

خب شوهرت گفته بمون دیگه چکار کنه مادرشوعرت بره؟ گفته من کسی ندارم بمون اونم میمونه حتما پسرش راضیه از شرایط

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
داره بابا منان می‌ذاره من کارو زندگی دارم به خاطر شما اومدم اینجا همش باهم دعواتون میشه میادم فقط می ...

بزار بزرگترین اشتباه زندگیتون رو بگم

اینگه دعواهاتون رو کشوندین خونه والدینتون

شما رفتی خونه بابات ،اونم مامانش رو اورده

بنده با تجربه ۱۹ سال زندگی مشترک میگم به هییییییچ وجه نزارید دیگران به خصوص پدر ،مادر از اختلافاتتون و جر و بحثاتون با خبر بشن

سعی کنید خودتون حلش کنین

چون والدین میان وسط هر کدوم واسه بچه خودش دل میسوزونه ،این وسط فاصله و اختلاف شما دوتا بیشتر میشه

اونایی که میگن زشته و عروس بده 

به این فکر کنید طرف ۲۰ روزه اومده 

خب از لحاظ روان شناسی نهایت خانواده شوهر و میشه یک هفته تحمل کرد چون اختلاف به وجود می آد 

حالا این خانم که اختلاف هم داره 

والا مهمون یه روز دو روز دیگه آدم مگه رباته

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
متاسفم برای تفکرتون که احترام به مادر توش گنجیده نشده

چرا یه مادر باید باعث بشه زندگی پسرش خراب بشه؟ 

خب معلومه وقتی اونجاست استارتر و شوهرش خلوتی با هم ندارن و زن و شوهری که خلوت نداشته باشن کم کم از هم سرد میشن 

چرا یه مادر باید اینو بخواد؟

من آموختم زمانی شاد بودم که قلبی را شاد کردم❤
2706