2737
2734
عنوان

مادرشوهرم نمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 1778 بازدید | 105 پست
سلام عزیزم با شوهرت صحبت کن  چون پسرش ازش خواسته نمیره .ولی یه نصیحت عزیزم مواظب غرور همسرت باش واقعا جز با مهربونی نمیشه مرد رو طولانی مدت جذب خودت کنی هر وقت عصبانی  از دستش بزار یکم فاصله بیوفته بعد که آروم شدی باهاش صحبت کن همسایه ما متاسفانه سر این که دونفر کوتاه نیومدن جدا شدن آقاهه پرخاشگر بود و خانومه همون لحظه جواب میداد نتیجه ش میشد کتک و قهر و جدایی .اگه همسرت رو واقعا دوست داری همه تلاشت رو بکن برا جدایی عجله نکن .هر وقت خواستی انتقاد کنی قبلش خوبی هاشو بگو و بعد بگو دوست دارم اینجوری رفتار کنی .آرامشت رو حفظ کن در رابطه با مادر شوهر خدای نکرده چیزی نگی دلش بشکنه  .مواظب چیزهایی که همسرت روش حساسه بیشتر باش تا مادرشوهرت هم خیالش راحت بشه  .

چیزی من میبینم تو سن ۳۳ سالگی و حدود ۶ سال زندگی مشترک اینه که شوهرت نمیخواد این زندگی رو و الانم چون مادرش هست ارومه و احساس رضایت داره نه صرف وجود شما یا بودن شما تو اون خونه.بازم خوددانی

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم انگار اسی گوشاشو بسته چه اصراریه وقتی نمیخواد جدا شه

بله متاسفانه پذیرش حقیقت سخته حالا دیر یا زود خودش به حرف من میرسه والا کسی دشمن کسی نیست اینجا.

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
عزیزم کامنتای منو میخونی؟ بابت چی داری میری مشاوره؟ اصلا شوهرت زندگیرو میخواد ؟ اگه میخواد چرا نمیگه ...

طلاق راحت نیست من برگردم از خانواده خودم نبش وکنایه میخورم همین حالا بابام میگه تو عرضه نداری ازمشاور بپرس زن تو خونه چکار می‌کنه درحالیکه خداشاهده من هیچی به عنوان زن برای شوهرم کم نذاشتم خداشاهده الکی نمیگم اونوقت من طلاق بگیرم چه جایی تو این خانواده دارم رفته بودم اونجا تلفن مامانم زنگ خورد گفتم کی بود بابام میگه تو چیکار داری جدی گفتا یعنی تو دیگه شوهرکرذی رفتی من می‌دونم خانوادم کلی منت سرم میذارن اولش خوبن ولی بعد یه مدت اینجوری میشن برای همین میگم شاید بتونم زندگی الانمو درست کنم مجبورم اگه دیدم نمیشه اونموقع برمی‌گردم

2728
نرو دیگه .برو تو پروسه طلاق خودشون میفرستن برای مشاوره. یا پدرو مادرت با یه ریش سفید پاشن بیان باما ...

شوهرم اصلا خونه خانوادم نمیاد داشت بیفته حتی احترام نمی‌ذاره بهشون این چند وقته اینقدر خانوادم دعوتمون کردن هی بهونه میاره نمیاد 

طلاق راحت نیست من برگردم از خانواده خودم نبش وکنایه میخورم همین حالا بابام میگه تو عرضه نداری ازمشاو ...

انشاا. که بشه عزیزم و بتونی تغییر بدی شرایط رو فقط رک صحبت کن با شوهرت یه جواب بهت بده میخواد این زندگی رو یا نه؟ اگه میخواد بگو مادرشو بفرسته بره. اسی اگه با پدر شوهری یا خواهر شوهری کسی رابطت خوبه قضیه رو بگو بیان مادرشونو ببرن 

شوهرم اصلا خونه خانوادم نمیاد داشت بیفته حتی احترام نمی‌ذاره بهشون این چند وقته اینقدر خانوادم دعوتم ...

فعلا بگو خانوادت حرکتی نزنن و مهمونی نگیرن عزیزم بهشون بگو یه مدت فقط با خودت در تماس باشن. گذر زمانم لازمه چون الان شوهرت اونارو مقصر میدونه یه مدت فاصله بگیرین بهتره

سلام عزیزم با شوهرت صحبت کن  چون پسرش ازش خواسته نمیره .ولی یه نصیحت عزیزم مواظب غرور همسرت باش ...

ما هم همینجوری بودیم الان بهتر شدیم مسئله اینه من نمی‌فهمم مراعات مادرشو می‌کنه یا واقعا اخلاقش بهتر شده 

2740
والا تواین دوماه همین بوده 

شرایطت سخته خدا کمکت کنه عزیزم تاپیک اسکرین شات منم تونستی بخون 🌺🌺

انشاا. که بشه عزیزم و بتونی تغییر بدی شرایط رو فقط رک صحبت کن با شوهرت یه جواب بهت بده میخواد این زن ...

ببین به من میگه من دوست دارم میگم خوب چرا نمیگی مادرت بره بحثو عوض می‌کنه یا یهو میگه تقصیر توئه منو اذیت کردی بقیع اعضا خانواذشم از مادرش بدترن 

شرایطت سخته خدا کمکت کنه عزیزم تاپیک اسکرین شات منم تونستی بخون 🌺🌺

به خدا خسته شدم واقعا نه خونه بابام خوب بود نه اینجا فک کن  مامانم میگه میبینی مادرشوهرت اونجای حس می‌کنی نظارت می‌کنه وقتی شوهرم نیومد اینجا ماهمبن حسوداشتیم خدا سرتون میاره آخه یعنی چی این حرف شوهرم تنها بود همش نیومد خونه ما خودشون نمیومد میگفتن چرا نمیاد بعدالان این حرفو میزنه پدرم این یه ماه اخر اونجا بوذم اصلا به من محل نمیذاشت عین غریبه ها جایی میخواستن برن به من میگف لازم نکرده تو بیای 

[QUOTE=108893904]ما هم همینجوری بودیم الان بهتر شدیم مسئله اینه من نمی‌فهمم مراعات مادرشو می‌کنه  

عزیزم  شب که می خوایین بخوابین بخودت برس بزار بی تاب بشه و کم کم خودش به این نتیجه برسه که حضور مادرش درست نیست تو سعی کن بیشتر هواشو داشته باشی مادرش رو نگه داشته تا ازش حمایت کنه احتمالا .تو خودت دوسش داری پس بهش محبت بیشتر کن عزیزم همسرت هم کم کم بهتر میشه نقش بازی نکن که میفهمه برا زندگیت تلاش کن و هر وقت ناراحت شدی سعی کن خودت رو کنترل کنی باورکن خودش دیگ نیازی نمیبینه مادرش باشه. برا آرامش تو هم بهتره به خودت بگو من بهترینم و می تونم زندگی مو بسازم.

[QUOTE=108893904]ما هم همینجوری بودیم الان بهتر شدیم مسئله اینه من نمی‌فهمم مراعات مادرشو می‌کنه &nb ...

اتاقمون جداست خب کارشو می‌کنه والا تو این مدت من همش بهش محبت کردم ولی نتیجه ای نداشت بعدم ماهنوز رابطه نداشتیم فک کن اوایل میگفت تو دختر خوبی نیستی من بهت اعتماد ندارم میری به بقیه میگی ما چکار کردیم میگم این یه مسئله شخصیه چرا بگم میگه پس چرا رفتی زندگیمونو به خانوادت گفتی بهش میگم تو منو کتک زدی اذیت کردی میخواستم. ازت جداشم میگه تقصیر خودت بود 

عزیزم راه حل زندگیت صبوری بیشتره از طرف خودت فقط خودت میتونی زندگیتو بهتر کنی تا مشکلی پیش میاد سکوتت رو بیشتر کن اگ همسرت عصبانی هست تو یه چیزی نگو که بدتر بشه و خانواده رو درجریان نزار اینجوری نه همسرت میگه خانواده تو دخالت میکنن نه مادرشوهرت میاد میمونه سخت هست ولی تمرین کن سخت تر از الان نمیشه عزیزم 

همسرمنم خیلی زود ناراحت میشه و این دوره زمونه کلا فشار رو همه هست ما خانما باید بیشتر مراعات کنیم .عزیزم آیه دو و سه سوره طلاق رو روزی 21 مرتبه بخون برا محبت همسر هست و سوره مزمل رو تا چهل روز روزی یک بار بخون .خواهرعزیزم  ان شاءالله که زندگیتون بهتر بشه 💖💖💖.