2733
2734
عنوان

نی نی سایتیا بدانید و آگاه باشید

| مشاهده متن کامل بحث + 508 بازدید | 85 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا منم حلیم با شکر خوردم با روغن کرمانشاهی و کنجد فراووون

نوش جونت

با کنجد؟😲😲 لازم شد یبار تست کنم

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
2731
شوخی بود یا جدی؟🤭😏🤔😁 برای مادرت هم صلوات فرستادم خدا روحشون شاد کنه

ممنونم عزیزم غم نبینی.نه جدی گفتم تو مشهد روی حلیم و شله قیمه میریزن!عالیه  البته مثل خورشت قیمه غلیظ نیست یکم فرق میکنه

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
حلیم رو فقط وفقط باید با دارچین و شکر خورد😋😋

زدی به هدف😁

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
خییلی خوب میشه همه جا برا تزیینش کنجد میریزن 

نشنیده بودم اما یبار باید امتحان کنم شاید خوشم بیاد 

همه جا؟ آخه من شیرازم تا بحال ندیده و نشنیده بودم

شما کجایی ؟

حلیم فقط بادوغ    

🤣🤣🤣🤣

نشنیده بودم اما یبار باید امتحان کنم شاید خوشم بیاد  همه جا؟ آخه من شیرازم تا بحال ندیده و ...

من تهرانم از هر حلیم فروشی تالا حلیم خریدم تزیینش کنجد داره 

من میگم کنجد رو سفارشی بریزن قشنگ بیاز زیر دندون خیلی خوشمزش میکنه

2706