2737
2734
عنوان

نی نی سایتیا بدانید و آگاه باشید

| مشاهده متن کامل بحث + 508 بازدید | 85 پست
رفتیم شمال حلیم گرفتیم .شکر داشت 😷 انداختیم دور😷

😆😆😆 میاوردی برا من

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرشوهرمن میریزه کلی هم بخودش افتخارمیکنه

واقعا وقتی دیدم تعجب کردم 

بزور هم خوردم نمیگم بدمزه بود ولی حیف طعم اصلی کله پاچه هست 

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
😁😁😁 این اتفاق برای من با پدربزرگ خدابیامرزم و شیربرنج اتفاق افتاد اون با شکر میخورد من خبر نداشتم ...

مگه شیربرنج با نمک میخورن  

من با شکر میخورم اونم زیاااااد

ی صلوات برای حل مشکلم مهمونم کنید😞....روزی که از تو جداشم روز مرگ خنده هامه 😭😭😭
2731
مگه شیربرنج با نمک میخورن     من با شکر میخورم اونم زیاااااد

خدایی ما هممون با نمک میخوریم و خودم تو نی نی سایت فهمیدم با شکر خیلی طرفدار داره

شیرین یه جوریه

خدایی ما هممون با نمک میخوریم و خودم تو نی نی سایت فهمیدم با شکر خیلی طرفدار داره شیرین یه جوریه

هنگم 😨😨😨

نمک آخه 😨😨😨😨😨

ی صلوات برای حل مشکلم مهمونم کنید😞....روزی که از تو جداشم روز مرگ خنده هامه 😭😭😭
خدایی ما هممون با نمک میخوریم و خودم تو نی نی سایت فهمیدم با شکر خیلی طرفدار داره شیرین یه جوریه

پس دیدی ذائقه ها متفاوته .هر جوری ک از بچگی بهت دادن همون جور دوست داری!من هردو رو با نمک میخورم

هنگم 😨😨😨 نمک آخه 😨😨😨😨😨

خخخخ آره عزیزم

الان اعضای اینجا، تو تاپیک نیستن وگرنه شک نکن سر نمک و شکر حلیم و شیربرنج جنگ میشد منم کلی فحش میخوردم 

تا حالا سابقه دعوا زیاد بوده تو تاپیکا با این موضوع🤣🤣

2740
پس دیدی ذائقه ها متفاوته .هر جوری ک از بچگی بهت دادن همون جور دوست داری!من هردو رو با نمک میخورم

دقیقا با حرفت موافقم البته جمله اول منظوره😉😁

من با نمک میخورم منم نمیفهمم چجوری با شکر میخورن اخه توش گوشت هستش گوشت با شکر 🤢🤢🤢🤢

منم دفعه اولمه میشنوم با شکر حیف اون حلیمی ک قاطی شکر بشه 🤣

شیرین من بمان.. مگر این روزگار تلخ...   فرهاد خسته را به نگاهی امان دهد...   در زلف شب گره بزنم زلف مست را  ... شاید شوم به سوی تو راهی ...نشان دهد    حرفی بزن که عشق به هر واژه گل کند ... ما را نصیب دیگری از این زمانه نیس... با من از عاشقانه ترین لحظه ها بخوان ....حتی اگر هوای دلی عاشقانه نیس ...    با من بخوان ،تا این ترانه را با تو سفر کنم،  با من بخان تا در هوای تو  شب را سحر کنم ، با من بخوان😔😔