2737
2739
عنوان

نی نی سایتیا بدانید و آگاه باشید

| مشاهده متن کامل بحث + 508 بازدید | 85 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با نمک میخورم منم نمیفهمم چجوری با شکر میخورن اخه توش گوشت هستش گوشت با شکر 🤢🤢🤢🤢

باور کن منم نمیتونم خوردنش رو با نمک تصور کنم🤢

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
جدا؟؟ امتحان میکنم

عالی میشه حتما امتحان کن من که دوس دارم حالا میخوای اگه تاحالا نخوردیه ی کوچولو امتحان کن که اگه دوست نداشتی همه اش خراب نشه 

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
2728
شکر زیاد با روغن فراوان من اینجوری دوست دارم توهم اینجوری بخور عالیع

دقیقا همینجوری منم میخورم عاااالیه

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
باور کن منم نمیتونم خوردنش رو با نمک تصور کنم🤢

اره میدونم خانوادم به من میگن چجوری با نمک میخوری ولی من از اینگه بافت گوشت توی غذام باشه و شیرین  باشه حالم بد میشه سکته میکنم میمیرم 😂😂😂😂

2738
چه استیکری فرستادی نیومده برام 

استیکر خنده

اره میدونم خانوادم به من میگن چجوری با نمک میخوری ولی من از اینگه بافت گوشت توی غذام باشه و شیرین&nb ...

خخخخ دور از جونت

من با قیمه میخورم!    

شوخی بود یا جدی؟🤭😏🤔😁

برای مادرت هم صلوات فرستادم خدا روحشون شاد کنه