2733
2734
عنوان

متخصصین در امر نخ دادن بیاین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3342 بازدید | 112 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بیکاری خب برو دنبال کار غذا هم که نداری، تو سایت که غذا نمیدن😐😆 من اصلا نمیفهمم مردایی که میان ا ...

☺من خیلیارو کمک کردم تو آین چند روز و اصلا شرم نمیدونم که تو آین سایتم درضمن بیکار نیستم ۴روز کلاس نداشتم و تو خوابگاهم

شما یکی از معدود کسایی هستی که این طرز تفکر و همچین برخوردی و 

من تو چن روز خانمهای محترم و آرامی و دیدم که خیلی رفتار بالغانه و اجتماعی و داشتن و فکرشون باز نسبت به همچین مسائلی 

البته هر جایی همیشه یک یا دو شخص متعصب فکری هست 

آقا هستم🕵️‍♂️
2728
چرا شما منصرف شدی؟

😳😳😳حس میکردم داره بهم تحمیل میشه 

با این حال سعی کردم کمتر ج پیام بدم به ایشون یا پیام های گروه کلاس و کمتر سین کنم 

خواستم کمی فاصله بگیرم 

که متوجه بشن 

و خود من دوس داشتم اول خوب بشناسم واخلاقشو زیر نظر بگیرم بعد پیشنهادی بدم 

اما خانم ها عجول هستن

آقا هستم🕵️‍♂️
☺من خیلیارو کمک کردم تو آین چند روز و اصلا شرم نمیدونم که تو آین سایتم درضمن بیکار نیستم ۴روز کلاس ن ...

!!!!یعنی الان سعی کردی منو بکشی پایین، که بری بالا؟

لازمه بگم، من 22 سالمه، مادر هستم، دانشجو هستم و خانه دار هم هستم..به علاوه همه اینا گیر یه مرد دیوونه ی متعصب هم افتادم

اصلا هم حوصله بحث ندارم، شما هم اولییین مردی هستی که ریپ کردم..وقت خواستم بدونم چطوره شوهر من تو سی سالگی همش داره سگ.دو.میزنه، ولی بعضی مردا با این خیال اسوده میان اینجا برا خودون راحتن بی کارن...

بعدم من نگفتم پستات چرته..میگم چطوری تونستی!!!

✨🌠good mood comes from inside
2740
نه خودشو خیلی ریخته تو دست وپا دافعه داره نه جاذبه

بله ( اما فکر میکنم بیشتر از حرف دوستانش بوده که شاید بهش گفته بودن  و خنده های بی ربط دوستاش تا حالا رو مخمه) 

آقا هستم🕵️‍♂️
ببین شاید حرفت درست باشه ولی در مورد یک نفر خاص صدق نمیکنه.... این یک نفر خاص رو دوست داره نمیخواد ...

آره خب حق با شماست.درس خوندن بله شاید تاثیری نداشته باشه ولی به نظرم برای دل بردن یه مرد خوب خیلی باید با نجابت رفتار کنی حالا از هر راهی که ممکنه با این روش نخ داد

نمیخام بگم خیلی مومن و معتقدم ولی میگه چادری ام چجوری به اون پسر نخ بدم! بعدن شماها میگین فقط میخ ...

بچه نیست انسانه، قلب داره، دل داره، دوس داره با کسی که براش موجهه ارتباط بگیره نه اینکه بشینه تا انتخابش کنن، چادری هم نیستن، یه خانم موجه ن  و دنبال رفتار موجه

😳گفتم که به جا اینکه اول بخواین نخ بدین سعی کنید جذبش کنید  نه اینکه اول بفهمه شما دوسش داری ...

یه سوال بپرسم ازتون...

مردی ک بین چندین نفر هی از یه دختر سوال میپرسه نشونه ی دوست داشتنشه.. مثل میپرسه اهل کجایی فقط از اون یه نفر نه از بقیه... یا میگه چقدر ارومی. همیشه انقدر ارومی؟ این جور سوالا یعنی ک دختره رو دوست داره؟؟؟یا نه مهم نیست

2706