2733
2734
عنوان

متخصصین در امر نخ دادن بیاین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3339 بازدید | 112 پست
وا آقایون چه حوصله ای دارنا.. حالا چرا با اکانت خانم🤨🤨🤨

کلا این جوریه 

حالا نقششون چیه الله اعلم 

دیشب خانم گفت یه دختری پیام داده بعدش بهش گفته من اقام خانم گفت طرف پیامشو پاک کرد میخواست ب نی نی یار گزارشش کنه 

آقا هستم🕵️‍♂️
یه سوال بپرسم ازتون... مردی ک بین چندین نفر هی از یه دختر سوال میپرسه نشونه ی دوست داشتنشه.. مثل می ...

احتمالا 

دوست داشتن و چشمش و گرفتن هم متفاوت اما تا ابراز علاقه نکنه متوجه نمیشی کدومه 

ولی بعله فعلا که چشمش و گرفتین البته اگه تفاوت سنی اون شخص با شما خیلی زیاد نباشه مثلا اگر به ۸تا۹سال باشه احتمالا که از سر بزرگ تر بودن این حرفا رو میزنه که تو جمع راحت و باشید

اما اگه کمتر بعله

آقا هستم🕵️‍♂️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمالا  دوست داشتن و چشمش و گرفتن هم متفاوت اما تا ابراز علاقه نکنه متوجه نمیشی کدومه  ...

نه تفاوت سنی بیشتره...

ولی تو اون جمع چند نفر هستن ک کلااااا سایلنتن..ولی کاری نداره باهاشون ک راحتن یا نه...

منظورش از اروم اینه ک صبور و خونسرده دختره...

و اینکه خیلی توجه های ویژه داره... یهو میاد میگه سردته؟  و خیلی. چیزای دیگه ی خیلی ریز و ظریف

نممکنه یه مردی بخواد با این کار بخواد ببینه ک اون دختر سمتش میره یا نه؟ یعنی یه جورایی به خاطر اختلاف سن زیاد جلو نره و بخواد دختره رو بکشونه سمتش ک اون بره به قول این استارتر نخ بده؟

نه تفاوت سنی بیشتره... ولی تو اون جمع چند نفر هستن ک کلااااا سایلنتن..ولی کاری نداره باهاشون ک راحت ...

🤔باید مطمئن بشید از روی محبت "برادرانه"نیست

شخصا خود من کسی که کوچکیترم هست به سن ۲۲به پایین خیلی باهاشون مهربون تر و گرم تر و صمیمی تر هستم

بستگی به شخصیت طرف داره اگه اطرافیان دخترهای اطراف تقریبا تو همین سن شما باشن ولی توجهش فقط به شما باشه بعله نظر داره در غیر اینصورت ۵۰-۵۰

ولی اگه اختلاف سنش از ۹سال بیشتر باشه اگر غریبه هست بیشتر مراقب باشید

واینکه در هرصورت و در هر تفاوت سنی آقایون اگه کسی. و بخوان نمیترسن و پیشنهاد میدن

ممکن این آقا داره زمینه سازی میکنه واسه صمیمی تر شدن و بعد پیشنهاد 

پس بهتره بهش تایم بدین و صبر داشته باشید 

مشخص خودشون برنامه دارن و میخوان قدم قدم جلو برن

آقا هستم🕵️‍♂️
2728
اصلن عنوان و موضوع تاپیکت با حجاب و ظاهرت نمیخونه گلم برای خودم متاسفم نخ بدی که چی بشه چرا ظاهر ...

دقیقا برای خودتون باید متاسف باشین یه آدم چادری مگه دل نداره ؟ کی گفته با این کارا ظاهر چادر خراب میشه 

هر کی از این زده شد واسه رفتارای خشک و مذهبی طور امثال شماست 

2740