2733
2734
عنوان

متخصصین در امر نخ دادن بیاین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3342 بازدید | 112 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
عجب...خب ببین اونم بهت توجه میکنه یا نه...از نگاه و صحبت کردناش...

تازه دو جلسه کلاس رفتیم. والا ته کلاسه اون با مرداست منم با دخترا. اخلاقش طوریه عین مردای سن بالا اهل ارتباط رسمی با همست

نمیشه . می ره ته کلاس کنار مردا . منم پیش دختر هام. تابلو میشه. تو کلاسمان کارمندن و شاغل. خجالت میک ...

یه جلسه مثلا نرو سر کلاس،تو واتساپ بهش پیام بده بگو من نتونستم کلاسو بیام از بچه ها فقط شماره شمارو داشتم لطف میکنید عکس جزوه رو بفرستید

باور کن کلی راه هست 

2740

اى خدا ياده يه خاطره اى از خودم افتادم😂😂😂 دوران مجردى اوايلى كه ميرفتيم بيمارستان دسته جمعى رو رزيدنتاى خوشگل كراش ميزديم، ضايعههه هاااا، كلاس اونور بود ما پنج شيش نفرى يه ورو نگاه مى كرديم، خلاصه يه روز ارائه داشت عمدا حلقه انداخت بعد ميكردش تو حلقمون عوضى😂😂 اكيپمون كلا شكست عشقى خورديم، تازه اول تو فاز انكار بوديم ميگفتيم نه الكى انداخته، يه روز يه خرسى رو اورد بيمارستان گفت اين دخترمه، ما رو ميگى؟! نابووود شديم😂😂😂😂

خلاصه اول مطمئن شو مجرده چون گاهى متاهلا حلقه نميندازن

هر خانوم چادری،شخصیت خودشو نشون میده با ظاهرش چرا باید بخواد نخ بده به پسره بگه چی بگه بیا باهم د ...

مگه میخواد باهاش دوس شه!میخواد به اون آقا یه جوری بفهمونه که منم ببین لطفا

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه
حرکتشون چی بود توضیح. میدید؟

😳😳😳😳

ما صمیمی تر از جریان شماست قضیه ای که داریم بیشتر جمع دوستانه ای داریم با همکلاسی ها

با خانم ها نگاه میکردن و میخندیدن مدام به جای اینکه از اشخاص دیگه یا خانم ها جزوه برداری کنه از بنده می گرفتن

در ضمن مدام برای سوال درسی ک وقتی توضیح میدادم متوجه میشدم جوابشو میدونسته باهام صحبت میکردن

خیلی عادی نبود چون خانمی هستن از دوستاشون ک نمره الف هستن و باهاش صمیمی اما فقط پیش بنده می امدن 

و رفقا کلی حرف زدن که چشم دختره پیش شماست 

یا فلانی داره نگاه میکنه 

یا فلانی همش پشت سرت میشینه

یا فلانی هروقت میاد اول به شما نگاه میکنه

حالم واقعا بهم خورد با اینکه خیلی زیباست و قبل ازین سبک بازیها خوشم آمده بود ازش 

تهش

دوستان متوجه شدن بنده خوراکم تو خوابگاه خراب شده

ایشون تاکید کردن ک غذا تهیه کنن 

۳بار غذا فرستادن هربار هم گفتم لازم ب زحمت نیست 

اما 😶باز فرستادن

مشکل غذا هم نبود ...

رفتارش بد بود

نخ که نمی داد (طناب دار بود)حس بد و خفگی داشتم که میخواد خودش و تحمیل کنه

آقا هستم🕵️‍♂️
2706