2733
2734
عنوان

متخصصین در امر نخ دادن بیاین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3339 بازدید | 112 پست

نخ دادن اشتباه 

به نظرم رفتارتون باید جوری باشه که جذب بشه اول 

نه اینکه اولش بفهمه دوسش دارید بعد تازه بخواد خوشش بیاد ازشما

اشتباه اکثر خانماست

سعی کنید 

توی دلش جا بشید 

و رابطه بیشتر کنید 

لازم نیست شما نخی بدین اگر واقعا خوشش بیاد مطمئن باشید دریغ نمیکنه و پیشنهاد میده

آقا هستم🕵️‍♂️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یه جور رفتار کن که متوجه بشه با بقیه برات فرق داره.تو معاشرت معمولیت حتی تو سلام علیکت

آخه تو کلاسمان همه سن بالا و جاافتاده ان. پسره سیوخوردی میشه. کلا تیپش عین ادم بزرگاست. راستی مدیر گروهه واتساپه. شماره ها رو خواست .شماره من تو واتساپ نبود. بعد دیروز رفتم یک شماره دیگه دادم. بهم گفت خانم فلانی اون خطتون هر چی زدم نبود تو واتساپه. 

منم گفتم پس خط جدید بزنید. درجا همون موقع سیو کرد و اد زد تو گروه.

2728
اینم بگم من اهل حجاب و اینام .و کم حرفم. 

اصلن عنوان و موضوع تاپیکت با حجاب و ظاهرت نمیخونه گلم

برای خودم متاسفم

نخ بدی که چی بشه

چرا ظاهر چادرو خراب کنی عزیزم

اول کار حجاب بذار کنار

خودش میاد سمتت😑😑😑😑

2740
اول دقت کن ببین نامزدی دوست دختری چیزی نداشته باشه،بعد که مطمئن شدی سر کلاس برو صندلی کنارش بشین وق ...

نمیشه . می ره ته کلاس کنار مردا . منم پیش دختر هام. تابلو میشه. تو کلاسمان کارمندن و شاغل. خجالت میکشم

اصلن عنوان و موضوع تاپیکت با حجاب و ظاهرت نمیخونه گلم برای خودم متاسفم نخ بدی که چی بشه چرا ظاهر ...

وای خدا مگه چادریا دل ندارن آخه

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه
2706