2733
2734
عنوان

متخصصین در امر نخ دادن بیاین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3409 بازدید | 112 پست
😶😶😶۴روز بیکار تو خوابگاه و غذا هم نبود درضمن دوستان خوابگاهیمم هستن اما با اکانت خانم امدن بعضی ه ...

بیکاری خب برو دنبال کار

غذا هم که نداری، تو سایت که غذا نمیدن😐😆

من اصلا نمیفهمم مردایی که میان اینجا..

یعنی شما الان 27 سالته، به جای کار و تلاش و پول درآوردن، میون چهار روز اومدی هزارتا پست گذاشتی؟!!!!!! به خدا اگه این پشتکار رو تو کار و درس داشتی الان پروفسور سمیعی بودی برادر

✨🌠good mood comes from inside

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا نمیشه . چون با سه خانوم من دوستم . باهم میریم میایم. تابلوعه

بهترینش همینه که کنارش بشینی دیگه ببین شرایط کلاس کی ردیف میشه ولی رفتی تو کلاس دیدی کنارش خالیه با دوستات برو اونجا بشین‌ اصلا به این فکر نکن که جلو دوستاش زشته قرار نیست کاری کنه که

2731
بعله دقیقا خوشحالم حداقل یکی درک کرد👍👍👍👍😄 اونشب ک گفتم خانمها گفتن خب خوشش آمده گناه داره😶

نه خودشو خیلی ریخته تو دست وپا دافعه داره نه جاذبه

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
نمیخام بگم خیلی مومن و معتقدم ولی میگه چادری ام چجوری به اون پسر نخ بدم! بعدن شماها میگین فقط میخ ...

بابا شما از عالم ناسوت گذشتی به ملکوت رسیدی. 

ماها اره نیاز ب دیدن داریم.. عقده محبت داریم😬😬😬

واقعا اخه این چه فکراییه ک میکنید...

داره میگه از طرف خوشش میاد دوسش داره...

اومدی میگی چه نیازی داره ک توجه ش رو جلب کنه؟؟؟

اصلا حالت خوب نیست

خب شما اقایین یکم منو راهنمایی کنید 

😳گفتم که به جا اینکه اول بخواین نخ بدین

سعی کنید جذبش کنید 

نه اینکه اول بفهمه شما دوسش داری بعد خب معلومه خوشش هم نیاد میاد سمتتون واسه یکی دو روز بعد میره 

منظور این رابطه باهاش اول بیشتر کنید اما زیاد از حد نباشه.

درضمن به نظر بنده آدم باید شخصیت اصلیشو نشون بده اگه طرف خوشش آمد که خداروشکر اگه نه هم باز خداروشکر بهتر این فیلم بازی کنیم که ما خوب هستیم یا اخلاقمون و جوری جلوه بدیم که دور از شخصیت اصلیمون باشه  تهش باید تا آخر در حال ماسک پوشیدن باشیم 

سعی کنید از راههای مختلف اما پخته باهاش ارتباط داشته باشید چون ایشون شخصیت تحصیل کرده و بالغی هست خیلی محترمانه و با وقار باشه رفتارتون همچین اشخاصی خیلی نکته سنج هستن

آقا هستم🕵️‍♂️
من چادری نیستم. ولی رعایت میکنم

عزیزم حالا چادری باشی چیه مگه

گناه کبیره که نکردی،انشالله اگه به صلاحته بهش میرسی

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه
آره خوب چیش عجیبه.من سر کلاس ارشد رتبه اول بودم.درسخون بودم.چهرمم بد نیس و پی دوستی نبودم.هم کلاسیم ...

ببین شاید حرفت درست باشه ولی در مورد یک نفر خاص صدق نمیکنه....

این یک نفر خاص رو دوست داره نمیخواد خواستگار پیدا کنه...

این که درس بخونه و رتبه اول بشه و... ...تاثیری شاید نداشته باشه...

2706