2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مجبور به سزارین شدم

اصلا و ابدا راضی نیستم

تو ریکاوری که از درد فقط دو ساعت اشک ریختم

الان هم که شش ماه گذشته هنوز محل بخیه بی حسه و دست روش بکشی دلم از حال میره

کنار بخیه ها هم درد میکنه

خدا جونم خودت حافظ پسر کوچیکم باش. برای سلامتیش لطفا صلوات بفرستین😍😍 خاطره بارداری و زایمان من

من دقیقا یک سال پیش سزارین شدن اصلا نفهمیدم درد زایمان چی هست حتی یه ذره دردم نداشتم با اینکه از بیمارستان تا خونمون تقریبا دو ساعت و نیم سه ساعت تو را بودم، الانم بعد یک سال جای بخیه سزارینم کاملا داره محو میشه، من خیییییلی درد سست بودم اما اصلا اذیت نشدم، خونه هم خیلی راحت راه میرفتم حتی تو بیمارستانم خمیده راه نرفتم، من که کاملا راضی هستم

❤هلن کوچولوی عزیزم دورت میگردم با همه وجودم❤
2742
وقتی فقط یه انتخاب داری خوشحال باش برات خیلی راحتتره ولی اگه انتخابی باشه سخت میشه 

بعضیا میگن خوبه بعضیا میگن نه آدم گیج میشه واقعا

هواتو از سرم بیرون نکردم تو تنها حسرتم روی زمینی😔 
بستگی به بدنت داره ولی معمولا کسایی که سزارین میکنن خیلی ناراضی نیستن  ان شالله راحت زایمان کنی

فدات عزیزم 😍🌹😘

هواتو از سرم بیرون نکردم تو تنها حسرتم روی زمینی😔 
2740
اتفاقا اینجا اینجوریه اکثرا مخصوصا خارجیا طبیعی میارن ..تمیشه گفت کدوم بهترچون جفتش درد داره واونی ک ...

درد سزارین با طبیعی اصلا قابل مقایسه نیس

و اون خارجیا ک میگی طبیعی شون با ما خیلی فرق داره مادر بدبختو نمی‌ذارن ب حال خودش

من یه سزارین عالی داشتم هیچی از درد نفهمیدم.روز دوم ک مرخص شدم کاملا صاف و راحت راه میرفتم و کارای خودم و بچه رو انجام میدادم تا به حال هم هیچ عوارضی نداشتم

کاملا راضیم

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔
درد سزارین با طبیعی اصلا قابل مقایسه نیس و اون خارجیا ک میگی طبیعی شون با ما خیلی فرق داره مادر بدب ...

آره من فیلمشو دیدم یه عالمه بهش ورزش انجام میدن شوهرشون کنارشونه  تو آب گرم میشینن 

.....🤪....
خخخ اینجا که میخونم ذهنم میره سمت اینده و زایمانو اینا 😀 خب این روشا رو خودمون باید بگیم که انجام ب ...

نه در صورت لازم بیمارستان خودش انجام میده من میلاد زایمان کردم.وخیلی راضی بودم

2706