2737
2739
من عقدم بهش که فکر میکنم میگم طبیعی میدونم خیلی درد داره ولی نمیدونم چرا دلم به طبیعی راضیه 😟😟

نه عزیزم.فکرشو.نکن.الان انقد علم.پیشرفت.کرده.که.راحت.میشه.طبیعی زایمان.کرد.در حین زایمان.تو.اوج درد.که می‌رسی ودهانه رحمت.به حد کافی.باز شد.گاز بی حسی.رو دهنت.میزارن.مثل.اکسیژن.باید.اون ماکسی.که تو دهنت.گذاشتن.رو تنفس.کنی.بقیشم.که آمپول بی حسی.دیدار با نوزاد.هم که اوج آرامشه.از الان به این.چیزها فکر نکن

من خیلیییییی راضیبودم عالی بود هیچ دردی نکشیدم بجز لحظه اول بلند شدن از تخت.  5 روزم بچم بستری ...

اتفاقا اینجا اینجوریه اکثرا مخصوصا خارجیا طبیعی میارن ..تمیشه گفت کدوم بهترچون جفتش درد داره واونی ک طبیعیه یابرعکس فکرمیکنن اون یکی نوع زایمان بهتره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من طبیعی زایمان کردم.اگه پشیمونی شاخ داشت الان من دراورده بودم.وااای که چقد سخت و مزخرف بود.یادش می ...

دقیقا منم.چه روزه بدی بود انگار واقعا مردمو زنده شدم

مهربان، مادر من/ ای من از مهر تو در جامه گرم/ ای من از لطف تو در بستر ناز/ هرگز از خویش مرا دور مساز❤
2731
بچه ها شماهم از درد زایمان میترسیدید من نمیدونم چرا میترسم

من چند روز دیگه نوبت عمل سزارین دارم بخاطر ترسم از طبیعی سزارین رو انتخاب کردم اما خیلی نگرانم نمیدونم چی قراره سرم بیاد همش استرس دارم 😭

اگه امضام رو دیدی لطفا برای سلامتی بچه هام صلوات بفرست😘🙏
نه عزیزم.فکرشو.نکن.الان انقد علم.پیشرفت.کرده.که.راحت.میشه.طبیعی زایمان.کرد.در حین زایمان.تو.اوج درد. ...

خخخ اینجا که میخونم ذهنم میره سمت اینده و زایمانو اینا 😀 خب این روشا رو خودمون باید بگیم که انجام بدن برامون؟؟؟

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
2738
دردش که قابل مقایسه با طبیعی نیست که!!!

آخه لامصب درد نیست که کاش فقط درد بود ...

عین فلجا میندازنت این تخت و اون تخت اگه بی حسی باشی باید ۲۴ ساعت سرتو تکون ندی حالا بچه شیر میخاد گریه میکنه ...

بعدشم میخای بلند شی از رختخواب انگار تیر خوردی یا تو شکمت پر از سنگریزه تیز یا شیشه است 

رحم و مثانه و...تمام اجزای داخلی شکمتو حس میکنی 

البته همه اینا نهایت تا دو هفته خوب میشه  ولی خوب شدن و رفتن جای بخیه ها صبر ایوب میخواد 

بچم داره سه ساله میشه ولی هنوز جای بخیه هاهست

هرچند که طبیعی هم روش پرریسک و پردردیه

چرا میگن تا ۱۰روز نمیشه کاری کرد؟

من روز سوم تا دهم به خاطر زردی خیلی بالای رخترم بیمارستان بودم حتی تخت برای خواب یا دستشویی فرنگی نداشتم همشم باید تند تند عوضش میکردم.ولی اصلا درد نداشتم

دکترت کی بود؟تهرانی؟

نه تهران نیستم 

البته فامیل دورمون بود دکترم خیلی پارتی بازی کرد برام 

هرکی شکممو میبینه میگه انگار با لیزر سزارینت کرده

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 
اره من که انقد دستامو گاز گرفته بودم که تازه خوب شده..چهار ماه پیش زاییدم

واقعا خیلی سخته.منم دو سال پیش بود تقریبا.آخه درد تا چه حد😱😱😱

مهربان، مادر من/ ای من از مهر تو در جامه گرم/ ای من از لطف تو در بستر ناز/ هرگز از خویش مرا دور مساز❤
دیگه میخواهی همین قدر دردم نباشه 😑😑😑 

برای من که خیلی دردش زیاد بود موقع پا شدن از تخت ...کلا من بدنم طوریه که دردرو خیلی بیشتر حس میکنم  بخصوص درد چاقو و تیزی 

تازه پمپ دردم داشتم ولی خواستم از تخت بلند بشم جیغ کشیدم

مامانم دوتا داداشام و طبیعی آورده منو سزارین میگه هنوز پشیمونم که تورو سزارین اوردم

سزارین  بیست  سال  پیش  با  الان  فرق  کرده  هاا 

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی 
2706