2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سزارین ....پشیمون نمیدونم چون طبیعی رو تجربه نکردم  ولی خیلی سخت بود خیلی یع عمل جراحیه&nbs ...

دردش که قابل مقایسه با طبیعی نیست که!!!

مهربان، مادر من/ ای من از مهر تو در جامه گرم/ ای من از لطف تو در بستر ناز/ هرگز از خویش مرا دور مساز❤
2728
من که داغون شدم تا الان لباس به شکمم میخوره میسوزه عرق که میکنم جای بخیه میسوزه هنوز یه طرف بخیه ام ...

آره هرکسی یه جوره 

ولی باور میکنی من حتی خط بخیه م هم داره محو میشه 

دکتر خیلی شرطه کارش خوب باشه

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 

سزارین  کن  میشه  بهترین  روز  زندگیت 

طبیعی  به دنیا  بیار  میشه  وحشتناک ترین  و جر واجر  ترین

من  سزارین  کردم  عالی  بود  ها  روز  سوم  تمام  کارام  رو  میکردم 

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی 
2738
چرا میگن تا ۱۰روز نمیشه کاری کرد؟

بنظر من به مهارت دکتر بستگی داره من خودم از روز ششم کاملا سرپا شدم در حالی که خیلی سوسول و بی طاقت هستم کلا درد آنچنانی نداشتم یکیو دیدم یه جای دیگه  روز دوازدهم اومده بود بخیه بکشه دولا بود و هنوز درد داشت 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
کسی از سزارین پشیمون نمیشه خیالت راحت آ دم شکمش وپاره کنن بهتراز اینه که  جای دیگش ....

من هنوز متاهل نشدم و زیاد از بارداری و اینا نمیدونم ولی خیلی از زایمان میترسم

ولی میگم طبیعی بهتره

مگه تو طبیعی پاره میشه؟

من آن گلبرگ مغرورم و ازین حرفا :)
2706