2737
2734
عنوان

بچه ها سر کتاب چیه؟؟؟راسته؟خطرناک دعا گرفتن و اینکارا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 155 بازدید | 25 پست
ترسناکه هاااااااااااااااااا سرنوشت ادمو عوض میکنن لامصبا    

آخه اثرش که همیشگی نیست طرف وقتی به خودش میاد میفهمه چه کارای اشتباهی کرده این فامیل ما که دعا از سرش رفت مثل هاپو از کاراش پشیمون شده بود 

کاش یه روز بفهمم...من نتونستم یا واقعا نمیشد🔒
خب عزیزم بستگی داره چه دعایی باشه مثلا اگ برا رفع مشکل باشه یکی برات دعاگرفته باشه وتوبخای براباطل ک ...

وای اره چ حرف جالبی  سرنوشت ادمو عوض میکنن و این خیلی بده

مایه خوشدلی انجاست که دلدار انجاست   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه اثرش که همیشگی نیست طرف وقتی به خودش میاد میفهمه چه کارای اشتباهی کرده این فامیل ما که دعا از سر ...

خوبه که همیشگی نیست ولی خب بالاخره کاریو کرده که نباید و راه زندگیش تغییر کرده 

2728
بنظرم تااون حدم نیس ک بخادسرنوشتو عوض کنه تاثیرگزارشاید ولی عوض نه!!!

سرنوشتو عوض میکنه به دختر دایی مامان من واسه ازدواجش دعا دادن تا بله بگه یعنی تا قبل از اون میگفت نه بعدش زبونشو بستن ازدواج کرد یه ماه بعدم گفت طلاق من نمیتونم طرفو تحمل کنم.خیلی راحت با زندگیش بازی شد در صورتی که میشد اینجوری نشه

2740
سرنوشتو عوض میکنه به دختر دایی مامان من واسه ازدواجش دعا دادن تا بله بگه یعنی تا قبل از اون میگفت نه ...

چ راحت با سرنوشت ادما بازی میکنن

چ راحت با سرنوشت ادما بازی میکنن

چون آدما خیلی بد ذات و خودخواه شدن.کلا دعانویسی شغل خیلی بدیه واسه همین اکثرا زندگیشون فقیرانه و فلاکت باره چون این کار نهی شده 

سرنوشتو عوض میکنه به دختر دایی مامان من واسه ازدواجش دعا دادن تا بله بگه یعنی تا قبل از اون میگفت نه ...

اره ازاین مورداهم هست...من تجربه شخصی خودموگفتم گلی ب منم واس بله گفتن ب یکی دعاداده بودن ولی تامرز ازدواج پیش رفت ولی نشد بعدها یکی ک اون کارو کرده بودخودش اعتراف کرد وحالا من با کس دیگ نامزدم ب نظرم هیچی از اراده خداوند بزرگتر نیست هیچ سحرودعایی:)